Tori Spelling pokazała zdjęcie sprzed lat. Co ona ma na sobie?

Tori Spelling, znana głównie z kultowego serialu "Beverly Hills 90210" oraz licznych operacji plastycznych często zaskakuje fanów zdjęciami z przeszłości. Zazwyczaj są one wynikiem nostalgii za starymi, dobrymi czasami, gdy ekipa z Beverly Hills należała do elity światowych gwiazd, czasem są humorystyczne, a czasem wprawiają fanów Tori w osłupienie. Czym zaskoczyła tym razem?

Tori Spelling często dzieli się z fanami archiwalnymi fotkami
Tori Spelling często dzieli się z fanami archiwalnymi fotkamiBACKGRIDEast News

Tori Spelling, aktorka i producentka oraz córka słynnego Aarona Spellinga zgromadziła na Instagramie aż 1,6 miliona obserwujących. Aktorka dzieli się z nimi migawkami ze swojego życia prywatnego i zawodowego, nagrywa śmieszne filmiki, a od czasu do czasu zachęca do zakupu kosmetyków, których jest pomysłodawczynią. 

Gwiazda serialu "Beverly Hills 90210" znana jest także ze swojego specyficznego poczucia humoru, a żarty z reboota serialu "BH 90210" przeszły już do historii. Tym razem Tori wrzuciła do sieci zdjęcie sprzed lat, które zaskoczyło fanów. 

Tori Spelling zaskoczyła zdjęciem sprzed lat. Fani nie wierzą, że to ubrała!

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się właśnie zdjęcie aktorki, na którym pozuje ubrana w coś na kształt nocnej koszulki i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby zdjęcie nie powstało podczas nagrywania programu telewizyjnego. Tori Spelling była wtedy gościem w programie Jay'a Leno, a całą historię opisała w dowcipny sposób:

- Kiedy kładę się spać, to znaczy, że wychodzę... Albo goszczę w nocnym talk show. Moja córka w to nie wierzy, ale powiedziałam jej, że noszenie koszul nocnych będzie kolejnym trendem, który powróci. Wszystko wraca. Zrobią nową wersję. Ale nigdy nie jest ona tak dobra jak oryginał - napisała Tori na Instagramie.

Fani momentalnie zasypali ją komplementami, wspominając jej niezapomniane stylizacje z serialu, porównując ją do Madonny, a nawet proponując, by wypuściła swoją własną linię koszul nocnych "na co dzień". Co myślicie o tym pomyśle?

"Love Island #NEWS", odc. 6POLSAT GO

***
Zobacz również:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas