Reklama

Reklama

Tyga czuje się dobrze po rozstaniu z Kylie Jenner

26-letni raper i 18-letnia gwiazda reality show kilka tygodni temu zakończyli swój dwuletni (z przerwami) związek.

26-letni raper i 18-letnia gwiazda reality show kilka tygodni temu zakończyli swój dwuletni (z przerwami) związek. Mimo iż mówi się, że para rozstała się we wrogich stosunkach, to Tyga twierdzi, że jest teraz w dobrym momencie swojego życia.

W rozmowie z "E! News" powiedział: - Czuję się dobrze. Ciężko pracuję i staram się wejść na kolejny poziom, dokonać wielkich rzeczy i rozwijać się.

Kylie nie skomentowała jeszcze publicznie rozstania, ale zamieściła na Snapchacie nagrania z domu swojej matki Kris Jenner, które podpisała: - Czy pamiętacie moją dawną sypialnię? Wygląda na to, że spędzę w niej kilka następnych dni.

To nie pierwszy raz, gdy para podjęła decyzję o rozstaniu, a starsza siostra Kylie - Khloe Kardashian (31 l.) - wyznała wcześniej, że trudno jest nadążyć za ich związkiem.

Powiedziała: - Spędzają razem Nowy Rok, a potem nagle nie są już razem. Takie jest życie 18-latki... W końcu przestałam ją o cokolwiek pytać, ponieważ to wszystko jest pogmatwane. Nie lubię sytuacji, gdy mówię ludziom, że się rozstali, a potem nagle wszystko się zmienia.

Mówi się, że para rozstała się kilka dni przed galą Met, która odbyła się 2 maja w Metropolitan Museum of Art. w Nowym Jorku.

Kylie i Tyga pojawili się na gali, ale gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" nie chciała pozować z raperem na czerwonym dywanie. Mimo to para bawiła się razem na afterparty Balmain.

Mówi się, że Kylie jest zła na Tygę, ponieważ przyjął on zaproszenie na galę Met, które otrzymał tylko ze względu na nią.

Nawet jeśli okaże się, że tym razem para rozstała się na dobre, Tyga nadal będzie częścią klanu Kardashianów i Jennerów, ponieważ ma trzyletniego syna Kinga Cairo z byłą narzeczoną Blac Chyną, która jest obecnie zaręczona z przyrodnim bratem Kylie - Robem Kardashianem. Para spodziewa się również dziecka.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy