Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę

Kiedy stacja TVN zdecydowała się na emisję programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, nie brakowało głosów krytyki.

Wszystko przez kontrowersyjną formułę, która zakładała, że przyszli małżonkowie zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Reklama

Pierwszy sezon programu zakończył się trzema rozwodami. Tak naprawdę tylko jedna para dała sobie szansę na bliższą relację, ale i w tym przypadku nie udało się podtrzymać związku.

Nieco lepiej sytuacja przedstawiała się w drugim sezonie, ale dwie pary podjęły już decyzję o rozwodzie. Plotkuje się także o kryzysie u trzeciej - Pauliny i Krzysztofa.

Jednak kilkoro uczestników wykorzystało popularność, jaką dał im program. Jacek Wojciechowski, Marcin Wichrowski, Ania Wróbel, Krzysztof Zrobek czy Natalia Kobiela są aktywni w mediach społecznościowych i na bieżąco informują fanów, co u nich słychać.

Natalia (była żona Jacka) dzieli się przede wszystkim przepisami i pomysłami na dania. Oprócz tego chętnie zamieszcza zdjęcia swojej twarzy, a ostatnio pochwaliła się nawet finalnym efektem metamorfozy.

Kobiela ścięła i przefarbowała włosy i w rezultacie wygląda zupełnie inaczej niż w programie. Fani nie szczędzili Natalii komplementów.

A wy co myślicie? W której fryzurze prezentuje się lepiej?

Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje