Reklama

Reklama

Uwodzicielki

Nie oprze im się żaden mężczyzna! Ale nie wszystkie z tego korzystają. Kto woli poważne związki, a kto ma na koncie rekordową liczbę romansów? SHOW bada temat. I sprawdza, jak one to robią?!

Sylwia Gliwa jest mistrzynią długich dystansów

Choć dzięki swojej urodzie Sylwia Gliwa (32) mogłaby zmieniać partnerów jak rękawiczki, ona woli poważne relacje. Aktorka ma swoje sposoby na to, by w związku nie zagościła nuda: "Podobno pończochy i pas do bielizny działają na mężczyzn jak magnes. Każda kobieta powinna raz na jakiś czas tak się pokazać swojemu mężczyźnie" - zdradziła w wywiadzie.

Jej pierwszą wielką miłością był Borys Szyc. Poznali się podczas studiów, a uczucie przetrwało aż 5 lat. Gdy rok temu z rudowłosej, skromnej dziewczyny zmieniła się w blond piękność, aktor ponoć żałował tego rozstania. "Znamy się i lubimy, ale nic nas już nie łączy" - żartobliwie mówiła o Borysie Sylwia.

Reklama

Weronika wplątuje się w niebezpieczne związki

Związki Weroniki Rosati (26) budzą kontrowersje. Najpierw młoda aktorka związała się ze starszym o 21 lat dziennikarzem Mariuszem Maxem Kolonko, by niedługo potem zaszokować romansem z 70-letnim reżyserem Andrzejem Żuławskim! Raper Tede też nie był dobrym kandydatem na zięcia byłego ministra spraw zagranicznych...

Demi Moore doradza panom, jak zdobyć kobietę

W poradniku autorstwa T.J. Jeffersona Demi Moore (47) zdradza tajniki uwodzenia kobiet: "Jeśli chcesz zdjąć ze mnie ubranie, skoncentruj się na tym, co możesz mi dać, a nie na tym, co możesz ode mnie dostać! (...). Kobiety są opiekuńcze z natury, ale nie myśl, że masz to z góry zagwarantowane" - napisała. Z rad aktorki nie skorzystali, niestety, jej byli mężowie: Bruce Willis i Freddy Moore. Za to na pewno lekturę zgłębia obecny mąż aktorki, Ashton Kutcher.

Edyta bez trudu znajdowała opiekuna

"Stawiam na siebie"- mówi ostatnio Edyta Górniak (37). Piękna wokalista ma już dosyć opinii kobiety, która potrzebuje męskiego wsparcia, choć chętnych nie brakowało i pewnie nie brakuje. Dziś czuje się znacznie silniejsza i bardziej pewna siebie. "Jestem każdą kobietą (...). Mogę czytać w twoich myślach. Wszystko od A do Z" - śpiewała podczas finału "Tańca z gwiazdami". Wybór piosenki nie był przypadkowy - tak twierdzi sama artystka.

Penelope Cruz jest jak Antonio Banderas w spódnicy

Hiszpanie nazwali Penelope Cruz (36) "Madonna z Madrytu". Gdy piękna aktorka trafiła do Hollywood, uwiodła największych przystojniaków!

Reżyser Pedro Almodovar, który nie ukrywa, że jest homoseksualistą, o swojej muzie mówi: "Pracowałem z wieloma aktorkami. Ale tylko Penelope wzbudziła we mnie pożądanie". To dla niej szaleńczo zakochany Tom Cruise zakończył swoje 11-letnie małżeństwo z Nicole Kidman.

Sienna Miller traktuje mężczyzn jak papierosy...

"Mam bardzo liberalne serce" - śmieje się w wywiadach Sienna Miller (29). Brytyjska aktorka uchodzi za mistrzynię flirtu. Na sukces w tej dziedzinie pracowała już jako nastolatka. Podobno by zwrócić uwagę kolegów z liceum, biegała nago po szkolnym boisku. Jest przeciwniczką teorii, że mężczyznpociągają kruche i niewinne kobiety. "Męski, tradycyjny punkt widzenia na temat seksapilu wcale nie jest sexy" - stwierdziła.

Od rozstania z Jude'em Law w 2006 roku nawiązała co najmniej piec romansów. Ponoć do mężczyzn podchodzi jak do nałogu palenia: "Papierosy po prostu kocham! Im lepszy mam do nich stosunek, tym mniej mi szkodzą" - mówi.

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! W sprzedaży od 5 lipca.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy