Reklama

Victoria Beckham pokazała prywatne zdjęcia. Tak była spicetka świętuje 48. urodziny

Victoria Beckham skończyła 48 lat. Była spicetka pokazała prywatne zdjęcia z urodzinowej imprezy. O wyjątkowym dla ukochanej dniu nie zapomniał David Beckham, który opublikował na Instagramie romantyczną fotografię opatrzoną pięknymi słowami.

Victoria Beckham skończyła 48 lat. Z tej okazji na swoim Instagramie opublikowała m.in. archiwalne zdjęcie ze swojej urodzinowej imprezy wyprawioną na jej 9. urodziny.

"Czuję, jakby to było wczoraj" - napisała była członkini słynnego girlsbandu Spice Girls.

Victoria Beckham podzieliła się również prywatnymi zdjęciami ze swojej ostatniej urodzinowej imprezy. Najbliżsi gwiazdy nie zawiedli, a przyjęcie było dla niej wielką niespodzianką. Na imprezie pojawiło się liczne grono przyjaciół gwiazdy. Zabrakło jednak nowożeńców - Brooklyna i Nicoli. Nie oznacza to jednak, że para zapomniała o życzeniach.

Reklama

Na jednym ze zdjęć opublikowanych przez gwiazdę pojawia się jej mąż David Beckham i ich dzieci - córka Harper i synowie Romeo i Cruz.

- Wyjątkowe urodziny z rodziną i bliskimi przyjaciółmi [...]. Czuję się bardzo szczęśliwa, że mamy tak wspaniałych ludzi wokół siebie tu, w Miami - napisała Victoria Beckham.

Zobacz również: Marcin Hakiel już nie tęskni za Cichopek. Zwierza się fanom, jak rasowy Instagramer

David Beckham składa życzenia urodzinowe żonie

David Beckham opublikował na Instagramie romantyczne zdjęcie z Victorią, które opatrzył podpisem:

- Wszystkiego najlepszego dla najbardziej niesamowitej żony, mamy i kobiety biznesu [...]. Wszyscy tak bardzo cię kochamy - napisał Beckham.

Zobacz również: Demi Rose w czerwonej sukience zachwyca w Palm Springs

Victoria Beckham - kobieta biznesu

Victoria Beckham urodziła się 17 kwietnia 1974 roku w Harlow (Wielka Brytania). Już od najmłodszych lat wykazywała talenty artystyczne: śpiewała, tańczyła, interesowała się modą. W 1994 roku dołączyła do zespołu Touch - później Spice Girls. Ze słynnym zespołem Victoria osiągnęła światowy sukces, sprzedała miliony płyt i zdobyła międzynarodową sławę.

Victoria i David Beckhamowie to jedno z najsłynniejszych małżeństw na świecie. W tym roku para będzie świętować 23. rocznicę ślubu. Mają czworo dzieci: synów Brooklyna, Romeo i Cruza oraz córkę Harper Seven. Najstarszy z synów, Brooklyn, kilka dni temu ożenił się z Nicolą Peltz. Uroczystością żył cały światowy show-biznes.

Kiedyś spicetka, teraz projektantka mody

Victoria Beckham obecnie spełnia się przede wszystkim w roli bizneswoman. W 2000 roku opuściła Spice Girls i zaczęła prace nad nową marką modową. Od czasu do czasu pojawia się jednak na gościnnych występach słynnego girlsbandu, ale odmówiła udziału w trasie koncertowej w 2019 roku.

 ***

Zobacz również: 

Khloe Kardashian w skąpej sukience. Fani w szoku

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Victoria Beckham | David Beckham | Brooklyn Beckham
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama