Reklama

Reklama

"Wielka szkoda", "Ustawka". Już wiemy, kto zawalczy w finale "Tańca z gwiazdami"

"Taniec z Gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. 13. edycja show od początku emisji zaskakuje. Komu w półfinale "Tańca z Gwiazdami" poszło najlepiej? Kto tym razem odpadł, a kto przeszedł do wielkiego finału trzynastej edycji? Zobacz naszą relację na żywo.

Taniec z Gwiazdami 2022. Pełna lista uczestników

Tegoroczna edycja "Tańca z Gwiazdami" jest już trzynastą w historii polsatowskiego show. W programie wzięły już udział m.in. takie gwiazdy, jak: Rafał Brzozowski, Natalia Siwiec, Karolina Szostak, Barbara Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka, Julia Wieniawa, czy Sławomir Zapała. Jak co roku, w tym sezonie, do walki o kryształową kulę przystąpiło jedenaście par. Kto zatańczy w trzynastym sezonie programu "Taniec z Gwiazdami"? Oto lista par:

Reklama

 • Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz
 • Michał Mikołajczak i Julia Suryś
 • Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła
 • Wiesław Nowobilski i Janja Lesar
 • Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
 • Jacek Jelonek i Michael Danilczuk
 • Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło
 • Jamala i Jacek Jeschke
 • Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński
 • Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy
 • Natalia Janoszek i Rafał Maserak

W pierwszym odcinku programu odpadli Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, w drugim za to niespodziewanie pożegnaliśmy się z Krzysztofem Rutkowskim i Sylwią Madeńską, a w trzecim Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy. Kolejną parą, która musiała pożegnać się z programem byli Kinga Sawczuk i Kuba Lipowski. Następnie pożegnaliśmy Jamalę i Jacka Jeschke, oraz Karolinę Pisarek-Salla i Michała Bartkiewicza. W ćwierćfinale odpadła Natalia Janoszek i Rafał Maserak.

Zobacz również: Doda ma już nowego partnera? Fani wypatrzyli to na zdjęciu

Taniec z gwiazdami 13 - półfinał. Relacja na żywo. Oceny jurorów

Show, jak co roku, prowadzi Krzysztof Ibisz, a towarzyszy mu Izabela Janachowska, która współprowadzi z nim "Taniec z Gwiazdami" od tamtego sezonu. Kto oceni występy gwiazd?

Jurorami programu Taniec z Gwiazdami 2022 są: : Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny.

Jako pierwsza para na parkiecie półfinałowego odcinka "Tańca z gwiazdami" pojawili się Jacek Jelonek i Michael Danilczuk, którzy zatańczyli wraz z aktorem i zwyciężcą XII edycji "Tańca z gwiazdami" - Piotrem Mrozem. Ich taniec po raz kolejny spotkał się z owacjami ze strony publiczności - podobnie podobał się jurorom - taneczne trio zgarnęło aż 40 punktów.

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński zatańczyli wraz z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim, który brał udział w XII edycji programu.

"Cały czas podczas waszego występu Michał mi szeptał różne rzeczy na ucho - za jego wypowiedzi nie biorę żadnej odpowiedzialności" - wyznał Andrzej Grabowski, nawiązując do niecenzuralnego komentarza jurora z ostatniego odcinka, o którym pisaliśmy. Zobacz: Skandaliczny komentarz Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami". "Popłynął".

"Robicie coraz mniej tanecznych kroków. Trochę mało" - dodała Ivona Pavlović. Jurorzy przyznali parze 39 punktów.

Wiesław Nowobilski, Janja Lesar i Sławomir - to kolejne trio półfinałowego odcinka "Tańca z gwiazdami". Para zatańczyła tango - Wiesław w jego trakcie odgrywał rolę męża Janji, a Sławomir jej kochanka.

36 punktów - tyle zdobyło to oryginalne trio.

Przyszła pora na kolejny w tym odcinku taniec pary jednopłciowej - Jacka Jelonka i Michaela Danilczuka. Tym razem zatańczyli oni taniec współczesny.

 Ten taniec wzruszył jurorów, którzy znów przyznali parze 40 punktów.

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, jako swój drugi taniec, zaprezentowali rumbę. "Nastąpił przełom w twoim tańcu. Do jakiegoś czasu traktowałaś ten program jako turniej. Taniec to dusza, taniec to emocje i wreszcie to włożyłaś" - skomentowała Ivona Pavlović.

"Już chyba lepszej rumby w tej edycji nie zobaczymy" - dodał Michał Malitowski. Para zdobyła 40 punktów.

Wiesiu Nowobilski i Janja Lesar na swój drugi taniec wybrali sambę.

"Za to ile wysiłku wkładasz w byciu tutaj na parkiecie - 10 punktów" - skomentował Andrzej Piaseczny. 35 punktów - tyle za ten taniec przyznali jurorzy Wiesławowi Nowobilskiemu i Janji Lesar.

Decyzją widzów, gwarantowane miejsce w wielkim finale "Tańca z gwiazdami" zapewnili sobie Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Przyszła więc pora na ostatnią prostą w drodze do finału, w której zmierzyli się Jacek Jelonek i Michael Danilczuk oraz Wiesław Nowobilski i Janja Lesar.

Jako pierwsza taneczna para w dogrywce swoje umiejętności taneczne zaprezentowali Jacek Jelonek i Michael Danilczuk w pasodoble. "Taniec wart półfinału, albo finału" - skomentował występ Andrzej Grabowski. Po raz kolejny para zdobyła komplet punktów w tym odcinku.

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar w dogrywce pokazali się w czaczy. "Pokazałeś ludziom, że być sobą, to jest naprawdę ważna sprawa. Jesteś sobą, bez filtra" - skomentowała udział WIesława Nowobilskiego w programie Ivona Pavlović.

"Taniec z Gwiazdami 2022" półfinał. Kto odpadł? Kto dostał najwięcej punktów?

Kto nie przeszedł do finału "Tańca z gwiazdami"? Już wiemy, że do wielkiego finału "Tańca z gwiazdami" przeszli Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński oraz Jacek Jelonek i Michael Danilczuk. Niestety, z programem pożegnali się ulubieńcy publiczności - Wiesław Nowobilski i Janja Lesar.

Zobacz również:

Daniel Qczaj o Jacku Jelonku. Tłumaczy się z ironicznego komentarza

Andrzej Saramonowicz u Katarzyny Zdanowicz: "Nikt nas nie uczy jak żyć w wieku dojrzałym"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy