Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska w zmysłowych kadrach. Znów kusi!

Wiktoria Gąsiewska aktywnie udziela się w social mediach, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje ponad milion użytkowników. Piękna 22-latka regularnie publikuje w sieci nowe posty, niejednokrotnie pokazując się w skąpych strojach, czym zdecydowanie podnosi temperaturę w mediach społecznościowych. Jakie zdjęcia Wiktoria Gąsiewska wrzuciła ostatnio? Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła swoich fanów.

Wiktoria Gąsiewska zyskała ogromną popularność za sprawą serialu "rodzinka.pl", a od czasu zakończenia zdjęć do produkcji, rozwinęła się nie tylko jako aktorka, ale również prezenterka telewizyjna. 

Wzięła udział w kilku projektach, ale pomimo obowiązków zawsze znajduje czas dla swoich fanów, z którymi stara się pozostawać w regularnym kontakcie na Instagramie. 

Artystka często publikuje zdjęcia, a do niektórych fotek pozuje w strojach kąpielowych lub kreacjach, które pozwalają wyeksponować jej zgrabną sylwetkę. 

Wiktoria Gąsiewska jest jednak tak piękną młodą kobietą, że nawet pokazując jedynie twarz, wprawia w zachwyt swoich followersów. 

Reklama

Oto, jakimi zdjęciami pochwaliła się w ostatnim czasie!

Wiktoria Gąsiewska wie, jak przyciągnąć uwagę fanów. Gorące zdjęcia i fotki z dystansem!

Na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej pojawiają się bardzo zróżnicowane zdjęcia - od portretowych, przez śmiałe ujęcia całej sylwetki, po zabawne zdjęcia z dystansem. 

Aktorka pokazuje w ten sposób, że ma do siebie dystans, interesującą osobowość i nie brakuje jej kreatywności. 

W której wersji Wiktoria Gąsiewska podoba wam się najbardziej? 

Czytaj również: 

Najpoważniejsze kontuzje w "Tańcu z gwiazdami"

Gwiazdy zachwycają w modnym welurze 

Najdłuższy komercyjny lot na świecie 

Jesienne przepisy: zupa dyniowa 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje