Reklama

Wszyscy mężowie Izabelli Scorupco. Kim byli partnerzy gwiazdy?

Izabella Scorupco od niemal trzech lat jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Karlem Rosengrenem. Mężczyzna nie jest jednak pierwszym mężem gwiazdy. Wcześniej aktorka związana była między innymi ze znanym polskim sportowcem, Mariuszem Czerkawskim. Z kim jeszcze randkowała Izabella Scorupco?

Izabella Scorupco jest szwedzko-polską aktorką. Na koncie ma wiele wybitnych ról  filmowych. Scorupco grywała zarówno w polskich, jak i zagranicznych produkcjach. Największą popularność dała jej rola Rosjanki Natalii w "GoldenEye", a więc siedemnastym filmie o przygodach Jamesa Bonda. 

Dziś Izabella Scorupco ma 52-lata. Aktorka nadal wygląda fenomenalnie. Gwiazda mieszka w Stanach Zjednoczonych. Niedawno świętowała  urodziny swojego trzeciego męża biznesmena Karla Rosengrena. Scorupco na Instgaramie opublikowała fotografię ukochanego.  "Wszystkiego najlepszego dla mojego najpiękniejszego męża i najlepszego przyjaciela. Kocham cię, jak stąd do księżyca i z powrotem, do nieskończoności i poza nią, na wieki wieków" - napisała pod postem.

Reklama

Jednak Karl Rosengren nie jest pierwszą miłością 52-letniej aktorki. Izabella Scorupco ma na koncie aż trzy małżeństwa. Kim byli poprzedni partnerzy gwiazdy?

Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski. Pierwsza miłość

Izabella Scorupco poznała się z pierwszym mężem Mariuszem Czerkawskim na początku lat 90. w Szwecji. Miała wówczas zaledwie 21 lat. Rok później pomiędzy aktorką i hokeistą pojawiło się uczucie. "Mariusz jest bardzo męski, a męskość oznacza dla mnie spokój, bezpieczeństwo, pewność siebie" - tłumaczyła Scorupco w jednym z wywiadów.

Tych dwoje pobrało się w 1996 roku. Ślub odbył się w Waszyngtonie. Zaledwie rok później na świecie pojawiła się córka pary, Julia.

Niestety sielanka  nie trwała długo. Kariera Izabelli Scorupco w tym czasie zaczęła nabierać tempa. Aktorka dużo czasu spędzała w  Stanach Zjednoczonych. Mariusz Czerkawski ze względu na obowiązki zawodowe także był w rozjazdach. To doprowadziło do kryzysu w związku. Para zadecydowała o rozwodzie.

Drugi ślub: Izabella Scorupco i Jeffrey Reymond

W 2003 roku Izabella Scorupco wyszła za mąż po raz drugi za Jeffrey’a Reymonda, a więc amerykańskiego specjalistę od public relations. Niedługo po ślubie na świecie pojawił się syn pary, Jacob. Scorupco i Reymond byli w związku przez 12 lat. Niestety w 2015 roku para rozstała się i rozwiodła.

Do trzech razy sztuka: Izabella Scorupco poślubiła Karla Rosengrena

W październiku 2019 roku Izabella Scorupco wyszła za mąż po raz trzeci, tym razem za Karla Rosengrena, a więc przedsiębiorcę, który działa w branży gier komputerowych - szczególnie na rynku Chińskim. Ceremonia odbyła się w Stanach Zjednoczonych. Nie zabrakło na niej wyśmienitych gości.

Życzenia, które Izabella Scorupco złożyła mężowi na pośrednictwem Instgarama, pozwalają sądzić, że para jest szczęśliwa. 

***
Zobacz również:

Demi Rose wypoczywa na wakacjach. "Nie mogę oderwać wzroku!"

Renata Kim na Twitterze o sytuacji w "Newsweeku"

Doda prezentuje wyćwiczoną sylwetkę. Mówi o życiu osobistym

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Scorupco
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy