Reklama

Reklama

Wtedy oficjalnie zakończą małżeństwo? „Oboje chcą żyć swoim życiem”

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było bez wątpienia jednym z najgłośniejszych i najbardziej zaskakujących w ostatnich latach. Para przeżyła wspólnie 17 lat, jednak ostatecznie ich drogi się rozeszły. Od oficjalnego oświadczenia, które pojawiło się w mediach, minęły już ponad 2 miesiące. Teraz na jaw wychodzą szczegóły dotyczące rozwodu.

11 marca Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oficjalnie ogłosili, że ich związek dobiegł końca. Para była małżeństwem przez 14 lat. Wspólnie wychowywali dwójkę dzieci. Wiadomość o ich rozstaniu wstrząsnęła show-biznesem. Zdziwienia nie kryli również fani pary.

Zobacz również: Jest córką Ukrainki i Rosjanina, a na Eurowizji reprezentowała Polskę. Mówi o nienawistnej grze między narodowościami

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: rozstanie. "Nikt nie jest winny"

Mimo początkowych zapewnień o milczeniu na temat powodów rozpadu związku, tancerz w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską nieco mocniej się otworzył. Zapytany o to, co doprowadziło do rozpadu 17-letniej relacji odpowiedział, że "nie chce potocznie mówiąc prać brudów". Później jednak zdecydował się na doprecyzowanie pewnych kwestii.

Reklama

"Nikt nie jest winny" - powiedział pod koniec rozmowy tancerz, jednocześnie sugerując, że pogodził się już z zaistniałą sytuacją i nie ma żalu do Katarzyny Cichopek.

Zobacz również: Pierwsza modelka Sport Illustrated pozuje z widoczną blizną po cesarce!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: rozwód. "Oboje chcą żyć swoim życiem"

Teraz wiadomo nieco więcej na temat rozwodu pary. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają spotkać się na sali sądowej 25 sierpnia 2022 roku. Jak donosi informator jednego z tabloidów, "oboje chcą już żyć swoim życiem".

"Fakt" przekazuje, że rozprawa ma mieć charakter pokojowy.

W tej chwili para utrzymuje kontakty wyłącznie w sprawie opieki nad dziećmi.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy