Reklama

Reklama

Wygląd Katarzyny Cichopek zaniepokoił internautów. "Bielactwa pani przecież nie ma?"

Najnowsze zdjęcie, które Katarzyna Cichopek zamieściła na swoim Instagramie, wzbudziło poruszenie wśród fanów. Internatów niepokoją białe plamy na jej ciele. Już wiadomo, skąd najpewniej się wzięły.

Katarzyna Cichopek - polska aktorka i prezenterka, zasiadła w jury drugiej edycji show "You can dance. Nowa generacja". Za nami pierwszy odcinek show, który wyemitowano w piątek 6 stycznia. Obok Cichopek w roli oceniających zasiedli także Agustin Egurrola oraz Ida Nowakowska. Rola ekspertki, jaką powierzono polskiej aktorce, nie spotkała się jednak z pozytywnymi opiniami widzów. 

Zobacz też: Katarzyna Cichopek i jej postanowienie noworoczne. Pochwaliła się relacją z treningu

Reklama

Wielu z nich uważa, że Cichopek, mimo iż z tańcem ma wiele wspólnego, nie posiada wystarczających kompetencji, aby oceniać umiejętności uczestników. Emocje wzbudził również ostatni post zamieszczony przez gwiazdę "M jak miłość" w mediach społecznościowych. Chodzi o zdjęcie, na którym jej wygląd jest dość niepokojący.

Tajemnicze plamy na ciele Cichopek. Fani zaniepokojeni

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ma założoną nieco prześwitującą, tiulową bluzkę i luźne spodnie. Do postu dodała opis:

- Kochani, oglądaliście wczoraj "You Can Dance. Nowa generacja". Jak wrażenia? Macie już swoich faworytów? Który występ podobał się wam najbardziej?

Obyłoby się bez większego rozgłosu, gdyby nie spostrzegawczość czujnych internautów. Post ten wzbudził spore zainteresowanie nie tylko ze względu na ciekawą stylizację celebrytki, ale także dziwne, jasne plamy na jej ciele - w okolicach szyi oraz piersi. Fani snuli domysły, o co może chodzić:

Zobacz też: Modne i odmładzające fryzury dla kobiet 50+. Noszą je również gwiazdy

Niektórzy przypuszczali w pierwszej chwili, że dziwny wygląd skóry Cichopek może być oznaką choroby. Nic bardziej mylnego. Portal plotek.pl podał, że dziwne, jasne plamy na skórze Cichopek to najpewniej efekt po usunięciu mikrofonów oraz mikroportów, które przykleja się na ciele prezenterów, by mogli komunikować się z producentami. Póki co sama celebrytka nie odniosła się do komentarzy zaniepokojonych fanów.

Zobacz też: Dlaczego warto jeść cykorię? Zimowe warzywo dla diabetyków i sercowców

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy