Wykluczyła z diety jeden składnik. Oto sekret imponującej formy Moniki Olejnik

Aktualizacja

Monika Olejnik, dziennikarka i gospodyni programu "Kropka nad i" zdradziła sekret swojej imponującej formy. Gwiazda znana z doskonałej figury i zamiłowania do sportu podzieliła się szczegółami swojej diety i opisała trudne początki zmiany stylu życia.

Monika Olejnik
Monika OlejnikMWMedia

Monika Olejnik zachwyca nienaganną figurą i świetną formą. Dziennikarka i prezenterka znana jest z tego, że prowadzi zdrowy tryb życia - uprawia sport, jest w ciągłym ruchu i dobrze się odżywia. Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć, będących najlepszym dowodem na to, że czas dosłownie się dla niej zatrzymał. Jaki jest sekret jej imponującej formy?

Monika Olejnik zdradziła sekret doskonałej formy. Oto jej dieta!

Monika Olejnik od lat zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia i regularnej aktywności fizycznej. W swoich mediach społecznościowych dzieli się z fanami relacjami z treningów, które są najlepszą motywacją do ruszenia się z kanapy. Sekretem jej formy jest jednak nie tylko sport, ale także zbilansowana, zdrowa dieta.

W wywiadzie udzielonym Piotrowi Najsztubowi dla magazynu „Wprost" dziennikarka zdradziła kiedyś, że potrzebowała czasu, by docenić siłę dobrze zbilansowanej diety.

Żywiłam się herbatnikami i pracą

– wyznała.

Monika Olejnik zdradziła także, że wieczorami starała się nadrobić kalorie i pochłaniała spore ilości kanapek. Taki styl odżywiania nie służył zarówno jej zdrowiu jak i figurze, więc postanowiła wprowadzić zmiany i szybko zauważyła efekty.

Monika Olejnik jest wielką fanką kuchni włoskiej - lubi krem z pomidorów na ostro czy kaszę smażoną z warzywami. Dziennikarka już jakiś czas temu zrezygnowała z czerwonego mięsa i jadła tylko drób, ale po jakimś czasie wyrzuciła z diety również ten rodzaj mięsa. Bardzo lubi ryby i owoce morza, które popija ulubionym, czerwonym winem.

Taka lżejsza dieta w połączeniu z regularną aktywnością fizyczną jest sekretem jej idealnej formy!

Dużo biegam, ćwiczę. Przynajmniej cztery razy w tygodniu ćwiczę: bieganie, chodzę na fitness. Jestem bardzo aktywna- zdradziła przed naszą kamerą.

- powiedziała w rozmowie z Party.pl.

Instagram Moniki Olejnik to prawdziwy skarbiec inspiracji. Nie tylko można się na nim zapoznać z opiniami dziennikarki czy fotkami z wakacji. To również źródło wiedzy na temat najciekawszych wydarzeń kulturalnych i poradniki, jaką książkę warto przeczytać. Fantazyjne kreacje, z których słynie Monika Olejnik, mieszają się z relacjami z porannych joggingów na całym świecie. Gwiazda wzbudza podziw umiejętnością łączenia ubrań, ale jeszcze bardziej tym, że praktycznie bez wysiłku robi tzw. deskę. Zazdrościmy i zaczynamy trenować.

Swoją nietypową stylizację dopełniła okularami przeciwsłonecznymi
Swoją nietypową stylizację dopełniła okularami przeciwsłonecznymiAKPA
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas