Danuta Martyniuk wciąż chudnie. Kreacja podkreśliła odmienioną sylwetkę

Danuta Martyniuk, żona Zenona Martyniuka, postanowiła jakiś czas temu schudnąć. 56-latka tak zaangażowała się w dietę, która jest podstawą chudnięcia, że obecnie może cieszyć się utratą prawie 20 kilogramów. Nowe zdjęcia z Gali Osobowości i Sukcesów Roku 2023 tylko pokazują, w jak doskonałej formie jest obecnie żona króla disco polo.

Danuta Martyniuk na Gali Osobowości i Sukcesów Roku 2023 zachwyciła swoich fanów
Danuta Martyniuk na Gali Osobowości i Sukcesów Roku 2023 zachwyciła swoich fanów Radosław NAWROCKI / FORUMAgencja FORUM

Danuta Martyniuk schudła, bo miała dość komentarzy, że waży za dużo

Show-biznes poznał lepiej żonę Zenona Martyniuka, Danutę Martyniuk, w 2018 roku, gdy pojawiły się zdjęcia ze ślubu ich syna, Daniela Martyniuka. Choć do tamtej chwili starała się ona trzymać z dala od medialnego szumu, życie zdecydowało inaczej.

Po ślubie Daniela w jego życiu pojawiły się różne problemy. To wtedy Danuta Martyniuk odgrywała ważną rolę, starając się wesprzeć swoje już dorosłe dziecko.

Wtedy też fani zauważyli, że jej wygląd zaczął się zmieniać. Po pewnym czasie, gdy media zaczęły chętniej pisać o niej samej, niż o problemach rodzinnych, Danuta Martyniuk wyjawiła, jak doszło do tego, że postanowiła zawalczyć z nadwagą.

Okazało się, że bolesnym impulsem były nieprzyjemne komentarze odnośnie jej tuszy.

"Skąd przyszła motywacja? Czytałam nieprzychylne komentarze. Czytałam, że jestem za gruba, że wyglądam jak mama Zenka. To mnie zmotywowało. Pomyślałam: o nie! Muszę coś zmienić - powiedziała szczerze Danuta Martyniuk w programie "Pytanie na śniadanie".

Metamorfoza Danuty Martyniuk. Ile schudła żona Zenona Martyniuk?

Danuta Martyniuk przeszła zaskakującą metamorfozę
Danuta Martyniuk przeszła zaskakującą metamorfozę Joanna Skladanek / ForumAgencja FORUM

Decyzja o walce z kilogramami, była początkiem przygody Danuty Martyniuk z odchudzaniem. Żona gwiazdy disco polo zwiększyła aktywność fizyczną, jednak to dieta była podstawą jej chudnięcia.

Efekty szybko można było zobaczyć gołym okiem. Sekretem jej zdrowego odżywiania się stało się zmniejszenie ilości węglowodanów. Za to w codziennych posiłkach Danuty Martyniuk nie brakuje nabiału i warzyw.

Także nawodnienie organizmu nie było bez znaczenia:

"Zmniejszyłam też o połowę porcje posiłków i piłam dużo wody. W sumie schudłam 17 kilo" - mówiła  w rozmowie z portalem "Party" jakiś czas temu Danuta Martyniuk.

Zachwycająca, odmłodzona figura Danuty Martyniuk

Danuta Martyniuk na Galę zdecydowała się założyć czarną, asymetryczną kreację
Danuta Martyniuk na Galę zdecydowała się założyć czarną, asymetryczną kreację KurnikowskiAKPA

Najnowsze zdjęcia z Gali Osobowości i Sukcesów Roku 2023, na której pojawił się Zenon Martyniuk wraz z żoną Danutą Martyniuk, mówią same za siebie. Żona gwiazdora podkreśliła szczuplejszą sylwetkę czarną kreacją.

Asymetryczna sukienka odsłoniła szczupłe ramiona i nogi Danuty Martyniuk. Także twarz żony muzyka uległa zmianie - rysy twarzy wyostrzyły się i nabrały młodzieńczego wyglądu.

Widać, że Danuta Martyniuk nie tylko schudła prawie 20 kilogramów, ale odmłodniała o dobrych kilka lat dzięki swojej metamorfozie.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 53: Magdalena AtkinsINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas