Reklama

Reklama

Yazmin Oukhellou napadnięta w Dubaju! Była w szoku!

Yazmin Oukhellou to brytyjska gwiazda, która zasłynęła w tamtejszej telewizji dzięki programowi "The Only Way is Essex". Jakiś czas temu celebrytka przeniosła się do gorącego Dubaju, ale to co ją tam spotkało niedawno, wywołało u Yazmin szok. Gwiazda została napadnięta i uderzona w twarz.

Yazmin Oukhellou napadnięta w Dubaju. Zdała niejasną relację ze zdarzenia

Yazmin Oukhellou to celebrytka, którą pokochali Brytyjczycy. Urodzona w Londynie Yazmin opuściła program ITVbe na początku roku i przeniosła się do Dubaju.

Zrobiła to, aby być bliżej swojego chłopaka, Jake'a McLeana, z którym zaczęła spotykać się miesiąc po rozstaniu ze swoim długoletnim partnerem, Jamesem Lockiem.

 Stamtąd publikuje sporo zdjęć w swoich mediach społecznościowych i zachwyca fanów swoim luksusowym życiem. 

Doskonale czuje się w Dubaju, ale ostatnie zdarzenie nieco popsuło to wrażenie. 

Yazmin wybrała się wieczorem do miasta, by zjeść coś dobrego i spędzić przyjemnie czas. To właśnie wtedy została uderzona w twarz przez osobę, której nie zna. 

27-latka powiedziała, że ​​​"wciąż jest w szoku" po incydencie, który, jak twierdzi, miał miejsce w popularnej celebrytów restauracji, gdzie odbywają się także luksusowe imprezy. 

Do tej pory jednak gwiazda nie ujawniła zbyt wiele szczegółów, ale z pewnością Yazmin sama wyjaśni sytuację, gdy dojdzie do siebie po feralnym zdarzeniu. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Iwona Węgrowska zaszczepiła się i wylądowała w szpitalu! Czuła, że umiera!

Polska piosenkarka prosi fanów o pieniądze. Po co jej 10 tys. euro?!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Yazmin Oukhellou

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy