Reklama

Reklama

Zastrzyk zamiast skalpela

Najpopularniejszym sprzymierzeńcem gwiazd w batalii o wieczną młodość stały się "zastrzyki piękna" z botoksu i kwasu hialuronowego. Zobacz efekty!

Do jego stosowania przyznaje się nawet znana propagatorka zdrowego stylu życia Gwyneth Paltrow. Zaznacza jednak, że środek stosuje w bardzo małych dawkach. Podobnie Jennifer Aniston. Obie aktorki podkreślają, że umiar jest w jego zastosowaniu szalenie ważny. W przeciwnym wypadku łatwo o wrażenie nieruchomej twarzy (doświadczyła tego m.in. Nicole Kidman). Efekt ostrzykiwania utrzymuje się 3-7 miesięcy. W warszawskiej klinice La Perla najtańszy zabieg z wykorzystanien botoksu to wydatek około 400 złotych.

Reklama

Odmłodzone kwasem

Zmarszczki mimiczne można skutecznie zlikwidować dzięki zastrzykom z kwasu hialuronowego. O jego skuteczności przekonały się m.in. Kylie Minogue i Madonna. Eksperci zapewniają, że efekt wypełnienia i gładkości utrzymuje się przez 3-6 miesięcy. W Instytucie Sharley jedna ampułka preparatu kosztuje ok. 1500 zł i zazwyczaj wystarcza, by zlikwidować najbardziej widoczne zmarszczki.

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 31 stycznia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy