Reklama

Reklama

Zayn Malik wciąż spotyka się z byłą narzeczoną?

Były członek zespołu One Direction od kilku tygodni zasypuje SMS-ami swoją byłą narzeczoną - Perrie Edwards - z którą zerwał w zeszłym roku po czterech latach związku.

W rozmowie z magazynem "Look" źródło podało: - Perrie odblokowała numer Zayna i znów ze sobą esemesują. On chce odzyskać przynajmniej jej przyjaźń.

Reklama

Jednak wygląda na to, że 22-letnia piękność nie jest zainteresowana odnowieniem przyjaźni z 23-letnim przystojniakiem.

- Perrie dała mu jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowania odnawianiem znajomości. Jej przyjaciele uważają, że nawet rozmowa z Zaynem nie jest dobrym pomysłem, ale na razie wszystko jest w porządku. - podało źródło.

Rozmowy Zayna i Perrie wywołały zamęt w jego związku z Gigi Hadid, z którą spotyka się od listopada zeszłego roku.

- Gigi bardzo kocha Zayna, ale nie może znieść tego, że znów kontaktuje się ze swoją byłą. Ona stara się jak może, aby ich związek się nie rozpadł. - podało źródło.

Perrie miała złamane serce po tym, jak w zeszłym roku Zayn zerwał z nią, informując ją o tym SMS-em. Miało to miejsce niedługo po tym, jak odszedł z zespołu One Direction i pojawiły się plotki, że ją zdradził.

Para, która poznała się na planie programu "X Factor" w 2011 roku, zaczęła się spotykać w maju 2012 roku, a zaręczyła się w 2013 roku.

Zayn i Gigi niedawno ze sobą zerwali, ale już zdążyli do siebie wrócić. Gigi pochwaliła swojego chłopaka na Twitterzeza za to, że otwarcie powiedział o swojej walce z napadami lękowymi.

- Z - byłam świadkiem Twojej walki i tego jak wiele robisz, aby sprostać oczekiwaniom fanów. Twoja odwaga napawa mnie dumą, a Twoja szczerość zeszłego wieczoru udowodniła, że jesteś prawdziwy w tym, co robisz. Zrobiłeś co w Twojej mocy i dałeś fanom szansę, aby lepiej zrozumieli Cię jako artystę. Wszyscy jesteśmy tu po to, żeby Cię wspierać i pomagać Ci w każdej sytuacji. Twój talent i dobre serce nigdy Cię nie zawiodą. Kocham Cię i zawsze jestem z Ciebie dumna :) G. - napisała.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje