Reklama

Zdobią czy szepcą?

Niektóre gwiazdy uzależniają się od tatuaży. Malunki na ciele zwracają uwagę, ale czasem przypominają też o błędach młodości.

Podobno gdy zdecydujesz się na pierwszy tatuaż, później trudno powstrzymać się od kolejnych. Gwiazdom nie przeszkadza fakt, że malunki na ciele mogą być problemem, gdy będą starać się o nową rolę. Trudno przecież wyobrazić sobie aktora w kostiumie "z epoki", spod którego wystaje tatuaż w kształcie smoka... Jednym z najbardziej wytatuowanych celebrytów jest projektant Marc Jacobs. Jego ciało zdobią gwiazdki, postacie z kreskówek, a nawet logo magazynu porno. Najwyraźniej zabawa modą już mu nie wystarcza.

Roma prowokuje kostuchą

Niewiele kobiet zdecydowałoby się na tak odważny krok, ale Roma Gąsiorowska (31) należy do najbardziej bezkompromisowych artystek w Polsce. Niedawno na ceremonii rozdania Złotych Kaczek aktorka zaprezentowała swój ciążowy brzuszek oraz olbrzymi tatuaż na plecach. Malunek przedstawia Śmierć, która niebezpiecznie przypomina Matkę Boską. Czy Roma rzeczywiście dobrze przemyślała swoją decyzję?

Reklama

Rihanna zaliczyła wpadkę

Nie ma nic bardziej wstydliwego niż tatuaż z błędem. Niestety, Rihannie (24) właśnie to się przytrafiło. Na jej szyi widnieje napis "rebelle fleur", czyli po francusku "zbuntowany kwiat". A poprawnie powinno być "fleur rebelle"...

Marc Jacobs jak malowany

Słynny projektant Marc Jacobs (48) wytatuowany jest niczym... komiks. Z każdym rokiem na jego perfekcyjnie wyrzeźbionym ciele pojawiają się nowe malunki. Wśród 30 wzorów jest nawet postać Marka z kultowej kreskówki "Simpsonowie".

Brad pitt nie boi się Człowieka Lodu

Na ramieniu Brada Pitta (48) widnieje postać Oetzi, czyli Człowieka Lodu, najsłynniejszej mumii świata, znalezionej w Alpach. Z jego legendą związana jest zła sława - naukowcy, badacze Oetziego, zginęli w tajemniczych okolicznościach. Niektórzy sądzą, że Bradowi też grozi klątwa!

Patricia już nie chce lilii

Zamiast chwalić się swoim tatuażem, Patricia Kazadi (24) już obmyśla, jak pozbyć się kłopotliwej ozdoby. Dziś lilia źle się jej kojarzy. "Zrobiłam ją w takim okresie mojego życia, o którym chcę teraz zapomnieć," mówi prowadząca You Can Dance.
Oskar Maya

Show
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | tatuaż | Brad Pitt | Roma Gąsiorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy