Reklama

Żenujący żart Chajzera. Osoby homoseksualne wyśmiał ogórkami

Kuba Wojewódzki w ostatnim odcinku swojego programu gościł Filipa Chajzera. Znany prezenter telewizyjny posłużył się ogórkami, aby "zażartować" z osób homoseksualnych.

W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" emitowanym na antenie TVN, zagościła influencerka Wersow oraz prezenter telewizyjny Filip Chajzer, znany z "Dzień dobry TVN". Talk-show słynie z kontrowersji, których nie zabrakło w ostatnim odcinku. W czasie programu Wojewódzki poruszył z Chajzerem temat osób homoseksualnych. Słynny prezenter telewizyjny w żenujący sposób ujawnił, jaki ma stosunek do osób nieheteronormatywnych. 

Zobacz również: Była partnerka Filipa Chajzera przerywa milczenie. "Dwa razy więcej łez"

Reklama

Słowa i zachowanie Filipa Chajzera, prowadzącego program "Dzień dobry TVN" nieraz wywołały głośne skandale w mediach. Wymachiwanie środkowym palcem w studio, czy też udawanie ataku paniki w kontekście rozmowy ze specjalistką na temat zdrowia psychicznego to tylko niektóre z sytuacji, w których pokazał swój brak profesjonalizmu. 

Filip Chajzer był również oskarżany o homofobię, po tym, jak w jednym z odcinków "Dzień dobry TVN" poruszono temat homoseksualności w sporcie. Filip Chajzer wraz ze współprowadzącą Małgorzatą Ohme używali piętnujących słów i sformułowań takich jak "przyznanie się do bycia gejem".  

Chajzer żartuje z osób homoseksualnych

Wojewódzki i Chajzer podczas rozmowy poruszyli temat fryzury prezentera. Jakiś czas temu Chajzer przefarbował się na platynowy blond. Zapytany o tę decyzję odpowiedział:

Wojewódzki skomentował, że taka metamorfoza mówi, że prezenter telewizyjny "nie ma problemu z gejami". Na to Filip Chajzer odpowiedział:

Następnie prezenter postanowił całą sytuację zmienić w żenujący "dowcip". Przysunął się do Wojewódzkiego i następnie chwycił słoik z ogórkami, który stał na stole w studiu, mówiąc żartobliwie:

Wojewódzki odmówił propozycji, a na ten kiepski żart publiczność programu zareagowała śmiechem. 

Zobacz również: Dowbor i Koroniewska przeciw Wojewódzkiemu? "Prawda zawsze się obroni"

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama