Reklama

Reklama

Zofia Zborowska narzeka na usługi linii lotniczej. „Nigdy więcej”

Zofia Zborowska wraz z mężem i córką relaksują się na wakacjach na Majorce. Przylot na hiszpańską wyspę pozostawiał jednak wiele do życzenia. Aktorka opowiedziała o niekomfortowym locie, informując jak źle czuła się po nim jej córka. „Nigdy więcej!” – przekazała fanom.

Zofia Zborowska jest córką artystów - Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Szeroką rozpoznawalność zapewnił aktorce występ w serialu "Barwy szczęścia" czy "Za marzenia". Na początku roku ukazał się kolejny tytuł z jej udziałem - "Miłość, seks & pandemia".

Prywatnie aktorka jest żoną siatkarza Andrzeja Wrony. W ubiegłe wakacje ich rodzina powiększyła się, a małżeństwo powitało na świecie córkę Nadzieję.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Reklama

Zofia Zborowska oburzona warunkami w samolocie

Pomimo napiętego grafiku aktorce udaje się znaleźć kilka wolnych chwil tylko dla rodziny. Obecnie gwiazda wraz z mężem i córką bawi się na wakacjach na Majorce.

Aktorka skrzętnie relacjonuje całą wyprawę na Instagramie. Wyznała, że jest zachwycona hiszpańską wyspą, jednak sam przylot na Majorkę pozostawiał wiele do życzenia. Podróż miała być męcząca nie tylko dla aktorki, ale przede wszystkim dla jej malutkiej córki.

Zobacz również: Demi Rose zaskakuje stylizacjami. Wygląda jak grecka bogini!

"Masakra. Nigdy więcej!"

Zofia Zborowska jest na Majorce już drugi raz. Dlatego też na InstaStory zdecydowała się odpowiedzieć na pytania dotyczące popularnej wśród polskich turystów wyspy. Przekazała między innymi jak drogi jest wynajem samochodu oraz poleciła dobrą restaurację. Zdecydowała się również opowiedzieć o locie.

"Najgorsza jest to, że na płycie lotniska zabrali nam wózek, bo podobno nie można go wnosić na pokład. Oddali go nam dopiero na lotnisku na Majorce, a z samolotu do taśmy jest 20-minutowy spacer. (...) Masakra. Nigdy więcej!" - dodała.

Zobacz również: "Ninja Warrior Polska" powraca! Rusza casting do szóstej edycji show!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy