Reklama

Reklama

Zofia Zborowska szczerze o teściowej. "Zdjęcia robi po hardcorze"

Zofia Zborowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Za pośrednictwem social mediów informuje fanów, jak wyglądają jej pierwsze tygodnie w nowej roli. Zborowska nieraz zaznaczała, że ma dobry kontakt z teściową. Tym razem opublikowała zdjęcie autorstwa Hanny Wrony. "Leję z tego już któryś dzień" – zadeklarowała w opisie.

Zofia Zborowska zachwyca fanów szczerością

Zofia Zborowska zyskała sympatię fanów dzięki poczuciu humoru, którym wykazuje się w social mediach. Aktorka często żartuje zarówno z siebie, jak i swojego otoczenia. Fani doceniają jej autentyczność i dystans. Zborowska zgromadziła  wokół siebie dużą społeczność, która wspiera ją i dopinguje. Celebrytkę na Instagramie śledzi już ponad 420 tys. osób.

Zborowska  niedawno została mamą. Narodziny córeczki sprawiły, że  aktorka chętnie podejmuje temat macierzyństwa - pokazując zarówno jego blaski, jak i cienie. Celebrytka  odpowiada na pytania fanów, dzieląc się z nimi spostrzeżeniami dotyczącymi nowej roli. Opowiada między innymi o kompletowaniu wyprawki.

Reklama

Zofia Zborowska pochwaliła się zdjęciem z dzieckiem

Niedawno Zofia Zborowska na Instagramie opublikowała zdjęcie,  na którym pozuje z córeczką. Aktorka zakryła  twarz dziewczynki, emotikonem świnki. Fotografia przedstawia celebrytkę w domowych pieleszach. Zborowska poinformowała, że autorką zdjęcia jest jej teściowa - Hanna Wrona. Podkreśliła również, że ujęcie bardzo ją śmieszy.

Dystans Zofii Zborowskiej spodobał się fanom

"Okiem Teściowej. Leję z tego zdjęcia już chyba któryś dzień. Łapcie na poprawę humoru. P.S. Teściową mam serio za*ebistą, tylko zdjęcia robi po hardcorze" - napisała pod postem Zborowska. Aktorka opatrzyła również wpis zabawnymi hashtagami:  #halopolicja #gdziejestmojaszyja #czybędziepanijadłatokrzesło #tylkoniezjedzdziecka #hejzosiapromieniejeszwtympołogu #córeczkakopiamamusi. 

Zofia Zborowska z pewnością mogłaby pochwalić się znacznie korzystniejszymi ujęciami. Fani w komentarzach docenili gest aktorki. "Kto nie ma takich zdjęć, niech pierwszy rzuci kamieniem" - zaznaczyła jedna z obserwatorek. "Zosia jesteś sztosem ze swoim podejściem do życia" - napisała inna. "Uwielbiam za ten dystans" - stwierdziła kolejna. 


***
Przeczytaj również: 


Meghan Markle i książę Harry podlewają ogród świętą wodą

Modyfikują swoje ciała, by upodobnić się do elfów

Tak mieszkają polskie gwiazdy. Luksusowe wille i holenderki pośrodku lasuZobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | dzieci gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy