Bawół

Zazwyczaj spokojny i opanowany w roku Konia nabierzesz wigoru i prędkości. Zaczniesz robić to, co do tej pory było dla ciebie zbyt ryzykowne. Podejmiesz się nowych inwestycji, zdecydujesz się na kredyt mieszkaniowy bądź na ekscytującą, niebezpieczną wyprawę w tropiki. Nareszcie odpuścisz swój wieczny rozsądek na rzecz odrobiny fantazji, spontaniczności i kreatywności. Nie wszystko będzie ci wychodzić zgodnie z planem, ale jakoś nie będziesz się tym za mocno przejmować.

article cover

Zdrowie

W sprawach zdrowotnych nawet ty nie znajdziesz wielu powodów do narzekań. W ciągu najbliższych miesięcy nie powinny cię niepokoić żadne większe problemy, tradycyjnie jednak powinieneś uważać na sygnały wysyłane przez twój układ pokarmowy. Zgaga, refluks i inne gastryczne nieprzyjemności od czasu do czasu uprzykrzą ci życie.

Praca i finanse

Nareszcie zdecydujesz się na wielką zmianę i zamiast nadal wykonywać pracę, która jest dla ciebie torturą podejmiesz się przekwalifikowania lub założenia czegoś na własny rachunek. To co było dla ciebie nie do pomyślenia, zaczniesz nagle wprowadzać w czyn. Finansowo rok wygląda dobrze, pod warunkiem, że ruszysz wreszcie pieniądze z konta i pozwolisz im na siebie zarobić.

Miłość

W ciągu najbliższych miesięcy ktoś zarzuci na ciebie miłosny czar, ale nie powinieneś się tego obawiać. Ta nagła fascynacja nowo poznaną osobą wniesie do twojego życia same pozytywne doświadczenia. Ktoś cię rozgrzeje i porwie do ognistego tańca. Nawet jeżeli nie będzie to związek na całe życie, na pewno będziesz o tym pamiętał latami.

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas

Horoskopy alternatywne oraz symbolika