Tygrys

Przed tobą rok ogromnych możliwości. Życie roztoczy przed twoimi oczami cały wachlarz perspektyw. Ciężko będzie ci stwierdzić, co tak naprawdę w twoim życiu jest najważniejsze. Będziesz mieć dylemat co wybrać, aby wszyscy w twoim otoczeniu byli zadowoleni.

article cover

Rok Konia postawi cię w sytuacjach, dzięki którym zrozumiesz co tak naprawdę jest twoim powołaniem, co i kto odgrywa w twoim otoczeniu główną rolę. Bardzo możliwe, że czeka cię wyprowadzka z domu rodziców.

Zdrowie

W sprawach zdrowotnych czekają na ciebie kłopoty ze stawami. Jeżeli od dawna planowałeś zająć się rehabilitacją bioder czy kolan, nadszedł na to właściwy czas. Poza tym możesz mieć problemy z suchą i łuszczącą się skórą. Poważne schorzenia cię ominą.

Praca i finanse

To doskonały czas, aby kuć swoją karierę. Niestety niełatwo będzie ci pogodzić życie zawodowe z rodzinnym szczęściem. W najbliższych miesiącach czeka cię praca poza miejscem zamieszkania i wiele podróży służbowych. Na szczęście fortuna finansowa będzie się ciebie trzymać.

Miłość

W uczuciach będziesz mieć do czynienia z kilkoma luźnymi znajomościami, wśród których próżno szukać życiowego partnera. Niestety po chwilowych fascynacjach ponownie będzie się okazywać, że jednak nie do końca jesteście zgrani. Nie przejmuj się i chwytaj okazję do zdobycia nowych doświadczeń.

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas

Horoskopy alternatywne oraz symbolika