Musisz być przygotowany na zmiany, które wejdą w twoje życie szybkim krokiem. Niestety nie da się już powstrzymać lawiny nowości. Jako bystry i inteligentny osobnik łatwo się przystosujesz do nieznanych wcześniej sytuacji. Pamiętaj jednak, aby nie dać się stratować i unikaj wtrącania się w wydarzenia, na które nie masz wpływu. W szczególności wiosną możesz mieć wrażenie, że tracisz kontrolę nad tym co dzieje się w twoim życiu, jednak jeżeli poddasz się nurtowi zmian zamiast z nimi walczyć, wyjdziesz na swoje.

Zdrowie

W roku Konia powinieneś szczególną troską otoczyć  swój układ nerwowy. W najbliższych miesiącach mogą grozić ci depresje i nerwice. Nie lekceważ pierwszych objawów takich jak bezsenność i brak apetytu. Kuracja ziołowa powinna postawić cię na nogi. Praca i finanse
W sprawach finansowych czeka cię korzystny okres. Uda ci się popłacić zobowiązania z poprzednich lat. Czeka cię również propozycja awansu lub zostania udziałowcem w firmie. Nie będziesz narzekał na brak gotówki, ale zapłacisz za to przepracowaniem.  

Miłość

Reklama

W uczuciach niestety niestabilnie. Przez pierwszą połowę roku możesz nie wiedzieć na czym stoisz i czy ktoś nie robi ci złudnych nadziei. Twoje podejrzenia, że nie jesteś jedyny w kręgu zainteresowań twojej drugiej połówki mogą okazać się słuszne. Dopiero jesienią odnajdziesz właściwy rytm swego serca.

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja