Szczur

Musisz być przygotowany na zmiany, które wejdą w twoje życie szybkim krokiem. Niestety nie da się już powstrzymać lawiny nowości. Jako bystry i inteligentny osobnik łatwo się przystosujesz do nieznanych wcześniej sytuacji. Pamiętaj jednak, aby nie dać się stratować i unikaj wtrącania się w wydarzenia, na które nie masz wpływu. W szczególności wiosną możesz mieć wrażenie, że tracisz kontrolę nad tym co dzieje się w twoim życiu, jednak jeżeli poddasz się nurtowi zmian zamiast z nimi walczyć, wyjdziesz na swoje.

article cover

Zdrowie

W roku Konia powinieneś szczególną troską otoczyć  swój układ nerwowy. W najbliższych miesiącach mogą grozić ci depresje i nerwice. Nie lekceważ pierwszych objawów takich jak bezsenność i brak apetytu. Kuracja ziołowa powinna postawić cię na nogi. Praca i finanse
W sprawach finansowych czeka cię korzystny okres. Uda ci się popłacić zobowiązania z poprzednich lat. Czeka cię również propozycja awansu lub zostania udziałowcem w firmie. Nie będziesz narzekał na brak gotówki, ale zapłacisz za to przepracowaniem.

Miłość

W uczuciach niestety niestabilnie. Przez pierwszą połowę roku możesz nie wiedzieć na czym stoisz i czy ktoś nie robi ci złudnych nadziei. Twoje podejrzenia, że nie jesteś jedyny w kręgu zainteresowań twojej drugiej połówki mogą okazać się słuszne. Dopiero jesienią odnajdziesz właściwy rytm swego serca.

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas

Horoskopy alternatywne oraz symbolika