Reklama

Baran 2023-01

Styczeń będzie bardzo dobrym miesiącem dla Barana. Przede wszystkim będzie to czas wyznaczania nowych celów i pokonywania, z sukcesami, problemów. Jeśli Baran w ferworze walki, zdobędzie się na dopuszczenie do głosu swoich emocji, to wejdzie na zupełnie nowy poziom w uczuciach.

Uczucia:

Już na początku miesiąca, kiedy to na niebie zajmie silne miejsce Merkury, Baran poczuje w sobie bardzo dużo siły i pewności siebie. Może to spowodować, że nie do końca będzie nad sobą panował. I choć wcale nie będzie chciał zrobić coś złego, to jego brak delikatności i taktu może wyrządzić dużą krzywdę partnerowi, a także swoim najbliższym. Dlatego powinien on mieć na uwadze to, że wypowiedzianych słów nie da się cofnąć, można oczywiście za nie przeprosić, ale nie oznacza to, że one znikną. Ale jeśli Baran nad sobą zapanuje, to czeka go miesiąc pełen miłości. Będzie to tym bardziej możliwe, że Wenus będzie miała swój czas, głównie w drugiej połowie miesiąca, kiedy to Baran okaże dużo ciepła partnerowi, a nawet go miło zaskoczy.

Reklama

Samotne Barany mają duże szanse zawalczyć o kogoś, na kim im zaczęło zależeć. To nie będzie łatwe, niemniej jest to bardzo dobry czas, aby zaimponować i oczarować kogoś swoją osobowością.

Kariera i finanse:

Styczeń za sprawą Słońca, jak również Merkurego, sprawią że Baran będzie bardzo efektywny i skuteczny. W tym czasie będzie nastawiony na realizację wszelkiego rodzaju celów, zarówno tych zaległych, jak i bieżących. To będzie również bardzo dobry czas dla Barana na planowanie nowych wyzwań na ten rok, a cokolwiek sobie zaplanuje właśnie w tym miesiącu, ma szansę zrealizować. To będzie czas ciężkiej pracy, ale przełoży się ona na konkretne pieniądze, a tych w styczniu Baranowi nie powinno zabraknąć. Choć powinien się on również liczyć z większymi niż zwykle, wydatkami.

Zdrowie:

Niestety, ale zdrowie Baranów w styczniu nie będzie najlepsze. A wszystko za sprawą stresu i przemęczenia. Baran powinien szczególni uważać na górne drogi oddechowe. Szczególnie zalecane jest też zadbanie o odporność.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy