Reklama

Reklama

Byk 2021-08

Dla zodiakalnego Byka sierpień będzie bardzo udanym miesiącem, podczas którego może poznać nowe i ciekawe osoby.

Uczucia:

Byk, głównie za sprawą wpływu Wenus i Słońca, stanie się bardzo otwarty i komunikatywny. Dzięki temu, jego relacja ma szansę wejść na nowy wyższy poziom. Byk będzie chciał sprawić, aby jego partner czuł się wyjątkowo, ale także pewnie i bezpiecznie w związku. Mars doda im namiętności, dzięki czemu związek Byka może przejść odrodzenie w sypialni, ale także będzie mógł odkryć się na nowo z partnerem. Byk ma szansę także na ciekawy wyjazd, który nie do końca będzie błogim odpoczynkiem, ale na pewno okaże się ciekawym przeżyciem.

Reklama

Samotne Byki, chętnie wyjdą z domu i poznają nowe osoby. Byk ma szansę poznać więcej niż jedną osobę, które staną się dla niego ważne. To on będzie decydować o tym, jakiej relacji pragnie, ponieważ druga strona będzie otwarta zarówno na związek, jak i romans.

Kariera i finanse:

Bykowi nie będzie brakowało w sierpniu pieniędzy. Wręcz przeciwnie, finansowo czeka go dobry miesiąc, podczas którego będzie mógł zaszaleć, w czym dopingować go będzie zarówno Mars, jak i Słońce. W pracy nastanie spokojny czas, podczas którego Byk może rozejrzeć się za kursem czy szkoleniem, który podniesie jego kwalifikacje. Jeśli się postara, to znajdzie taki, który nie obciąży jego domowego budżetu.

Zdrowie:

Pozytywna energia, którą Byk otrzyma od Słońca, sprawi, iż zdrowie będzie mu dopisywać. Byk nie powinien tylko zapominać o diecie bogatej w kwasy omega 3 i 6. Dlatego jak najczęściej powinien sięgać po ryby i dobre gatunkowo oleje. Dodatkowo, im więcej będzie przebywał na świeżym powietrzu, tym lepiej dla niego.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje