Reklama

Reklama

Byk 2022-08

Sierpień dla zodiakalnych Byków zapowiada się bardzo dobrze. Uda im się rozwiązać kilka trudnych spraw i sprawić, że w ich życiu zapanuje spokój.

Uczucia:

Byk, za sprawą wpływu Wenus i Słońca, będzie bardzo romantyczny i zrobi dużo dla swojej drugiej połowy. Włącznie z tym, że paść mogą z jego strony poważne deklaracje. Miłość w jego związku odżyje w tym miesiącu.

Samotnym Bykom serce na pewno mocno zabije, nie zabraknie okazji do tego, aby poznać kogoś ciekawego, ale może pojawić się też duży dylemat, czy wchodzić w stały związek, czy też pozwolić sobie na przelotny romans.

Reklama

Kariera i finanse:

Niestety, ale w sferze zawodowej nie będzie szło Bykowi tak dobrze, jak w sprawach rodzinnych. Byk w tym miesiącu musi uważać, na osobę, która ewidentnie będzie chciała mu zaszkodzić i sprawić, że będzie negatywnie odebrany przez środowisko. Dlatego zodiakalny Byk powinienem starać się utrzymać nerwy na wodzy i skupić się tylko na wykonywaniu swoich zadań, bez wdawania się w niepotrzebne spory. Ponieważ nic dobrego Mu nie przyniosą, oprócz nerwów i negatywnej energii.

Zdrowie:

Zodiakalny Byk, będzie zdrowy i nic poważnego nie będzie mu dogalało w tym miesiącu. Po 22 sierpnia może przyjść osłabienie, ze względu na wpływ Księżyca i Marsa. Będzie to nerwowy czas, a przez to organizm Byka będzie osłabiony i może być podatny na lekkie infekcje. To dobry czas na wykonanie badań kontrolnych i sprawdzenie ogólnego stanu organizmu.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy