Reklama

Reklama

Byk 2022-10

październik, dla zodiakalnego Byka będzie dosyć wymagający i sprawdzający jego potencjał, głównie zawodowy. To, czy Byk zda ten życiowy egzamin będzie zależało tylko od Jego uporu i determinacji.

Uczucia:

Choć żadna z planet nie będzie wysyłać negatywnej energii w sferze miłości, Byk nie będzie w październiku w miłosnym nastroju. Za dużo będzie się działo u niego w sferze zawodowej. Dlatego związek i partner zostaną zepchnięte na boczny tor. To nie wpłynie dobrze na relację i mogą się w związku z tym pojawić nieporozumienia i konflikty.

Reklama

Samotne Byki w tym miesiącu mają szanse jedynie na przelotny romans, czy też kilka niezobowiązujących flirtów. Na stały związek, czy też spotkanie prawdziwej miłości raczej nie ma szans.

Kariera i finanse:

Zawodowo, będzie to wymagający miesiąc dla zodiakalnego Byka. Choć trzeba przyznać, że planety będą mu sprzyjać. To właśnie w październiku, Byk będzie stawał przed dużym wyzwaniem zawodowym. To najlepszy czas na zmianę pracy, walkę o podwyżkę, awans, czy nowy kontrakt. To też bardzo dobry moment na szukanie pracy. Cokolwiek jest w planach Byka, to właśnie jest czas na realizację, ponieważ wszystko może mu się udać. Będzie musiał dać z siebie dużo, ale na pewno mu się to opłaci.

Pieniędzy w tym miesiącu Bykowi nie zabraknie, a nawet jest szansa na to, że swoimi działaniami sprawi, że znacznie podniesie się jego stopa życiowa.

Zdrowie:

Tu, nie wszystko przebiegnie po myśli Byka. Jeśli odpowiednio o siebie nie zadba, to czeka go przeziębienie. Dlatego warto zapobiegać niż leczyć.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy