Reklama

Reklama

Byk 2023-01

Styczeń będzie całkiem udanym miesiącem, dla zodiakalnych Byków. To będzie dla nich bardzo dobry i owocny czas. Dodatkowo będą pełne pozytywnej energii, wykażą się dużą pomysłowością i kreatywnością, a Wenus będzie im przychylna nie tylko w miłości.

Uczucia:

Wenus sprawi, że styczeń przebiegnie Bykom w bardzo namiętnej i miłosnej atmosferze. Byk w tym miesiącu będzie też bardzo rodzinny i uda mu się zgromadzić przy sobie wszystkich bliskich, a nawet pojednać ze sobą zwaśnione strony. Mimo tego, że nie będzie miał zbyt wiele czasu na sprawy rodzinne, będzie bardzo się starał podtrzymywać dobre, rodzinne relacje. Na pewno nie zapomni też o ukochanej osobie i nie da jej poczuć się odtrąconą. Dobra energia i aura Byków sprawi, że styczeń będzie dobrym miesiącem dla wszystkich, którzy są im bliscy.

Reklama

Samotne Byki będą miały dużo pracy i zajęć dodatkowych, jednakże mimo wszystko w ich otoczeniu pojawi się ktoś, kto zrobi na nich bardzo duże wrażenie. Znajomość ta, będzie na tyle wyjątkowa, że może się przerodzić w prawdziwe uczucie.

Kariera i finanse:

W tym miesiącu Mars obdarzy Byka energią, siłą, ale też zapałem do pracy. To będzie jeden z lepszych miesięcy w tym roku dla Byka. Może on liczyć na szczęście. Owszem będzie on zaangażowany i będzie dużo pracował, ale w kluczowych momentach będzie mu sprzyjał los, który pomoże mu uporać się problemami niemal nie do rozwiązania, a jednak uda się to właśnie Bykowi. Wiele osób, w tym tym, które będą miały wpływ na finanse Byka, będą pod dużym wrażeniem jego zaradności i umiejętności radzenia sobie z problemami. Dzięki temu Byk może liczyć na podwyżkę lub premię, a także dodatkowe gratyfikacje za dobrze wykonane zadania. Dobra passa w karierze Byka będzie trwała przez cały miesiąc. Dzięki temu sam również będzie mógł się wynagrodzić odkładanym od dłuższego czasu zakupem.

Zdrowie:

Zdrowie Byka w styczniu będzie bez zastrzeżeń. Zdrowie nie będzie go opuszczać przez cały miesiąc. Owszem może bardziej zadbać o dietę i więcej ruchu, ale to wpływu na ogólne zdrowie i samopoczucie Byka nie będzie miało znaczenia.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy