Reklama

Byk 2023-02

Dla zodiakalnych Byków luty będzie dobrym, choć wymagającym miesiącem. O ile nie zapowiada się na większe problemy w sferze uczuć, o tyle dużo uwagi i energii będzie zmuszony poświęcić pracy. Mogą też nastąpić w tej materii zmiany, z którymi powinien się poważnie liczyć.

Uczucia:

W lutym to rodzina i bliscy będą dla Byka najważniesi. To oni będą nadawać sens jego życiu, a wszystko to za sprawą energii, jaką przekażą mu Słońce oraz Wenus. Życie osobiste Byka będzie bardzo spokojne i harmonijne, pełnie ciepła i empatii, co będzie mu bardzo w tym czasie potrzebne. Spotka się też z wyrozumiałością i zrozumieniem. I choć namiętmność nie będzie w tym miesiącu na pierwszym planie w związku Byka, to i tak będzie on spełniony i szczęśliwy w związku.

Reklama

Samotne Byki na pewno będą miały koło siebie kogoś, dla kogo będą ważne. Mają szansę na stworzenie prawdziwej i i poważnej relacji, która dużo przetrwa. Byk będzie wyjątkowo oddany i potrzebujący bliskości i ciepła i dokładnie to może w lutym otrzymać.

Kariera i Finanse:

Byki w lutym, głównie za sprawą Marsa, będą pracować bardzo ciężko i na pewno nie zabraknie im siły do działania. Nie obejdzie się jednak bez problemów, głównie za sprawą innych osób. W lutym Byk na pewno nie będzie chodził na kompromisy. Wyraźnie będzie prezentował swój punkt widzenia i bronił swoich racji, co nie wszystkim będzie się podobać. O ile większych problemów z tym nie będzie, jeśli chodzi o współpracowników, o tyle jeśli nie będzie się zgadzał z przełożonymi, czy osobami decyzyjnymi w sprawach jego zatrudnienia, może mieć z tego powodu duże problemy. Nie jest wykluczonr, że takie zachowanie może się skończyć dla Byka nawet utrata pracy. Nie jest też wykluczone, że uniesie się on honorem i sam zrezygnuje z dotychczasowej pracy.

Zdrowie:

Byki w tym miesiącu będą bardzo zestresowane, a z tego powodu ich samopoczucie nie będzie najlepsze, do tego dołączy również duże zmęczenie, a to z kolei może doprowadzić do znacznego obniżenia odporności i podatność na infekcje.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy