Reklama

Reklama

Panna 2021-09

Panna:

Dla zodiakalnej Panny wrzesień będzie bardzo niestabilnym miesiącem, podczas którego Panna będzie początkowo w bardzo dobrym nastroju, a z czasem wszystko zacznie się zmieniać.

Uczucia:

Słońce w Pannie sprawi, że zodiakalna Panna będzie pełna pozytywnych uczuć i energii. Chętnie spędzi czas z partnerem, powie także o tym co czuje i jakie ma oczekiwania w związku, a także, co chciałaby zmienić. W drugiej połowie miesiąca, głównie za sprawą Merkurego i Urana, stanie się drażliwa na swoim punkcie, przez co czeka ją kilka nerwowych sytuacji. Ponadto, będzie miała wiele spraw na głowie związanych z życiem domowym, ale na szczęście dzięki planowaniu poszczególnych działań, wszystko uda jej się ogarnąć.

Reklama

Samotne Panny zdecydowanie mają szansę we wrześniu poznać osobę, z którą będą mogły się związać. Na pewno pomoże im w tym Wenus oraz Mars, które dodadzą jej romantyczności.

Kariera i finanse:

Dzięki wpływowi Słońca i Merkurego w pracy zodiakalnej Panny, będzie dobrze się układano. Panna będzie miała okazję skorzystać z ciekawego szkolenia, dzięki któremu podniesie swoje kwalifikacje. Zdecydowanie powinna się na nie zdecydować. Ponadto czeka ją dosyć trudna sytuacja w pracy, ale dzięki nietuzinkowemu podejściu do sprawy, będzie miała okazję zabłysnąć i wyróżnić się na tle innych pracowników. Da jej to realną szansę na rozwój i awans.

Zdrowie:

Panny we wrześniu powinny o siebie zadbać. Zbyt mało czasu poświęcają swojemu zdrowiu, przez co mogą nie zauważyć, że coś złego dzieje się w ich organizmie. To dobry czas na wykonanie kontrolnych badań i sprawdzenie, czy na pewno nie wymagają leczenia.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy