Reklama

Reklama

Panna 2022-11

Listopad będzie dla Panny miesiącem powrotu do przeszłości. Będzie ona zwracała dużą uwagę na więzi rodzinne, to co do tej pory osiągnęła. Zdobędzie się na swojego rodzaju podsumowanie swojego życia. Pannę w tym miesiącu dopadnie nostalgiczny nastrój, choć może on przynieść chęć zmian i działania.

Uczucia:

Panna będzie pod wpływem energii aż trzech planet, Wenus, Saturna i Merkurego, które sprawią, że rodzina i najbliżsi będą w tym czasie wyjątkowo ważni. Pannę czeka miły czas spotkań z bliskimi, zarówno przyjaciółmi, jak i rodziną, tą bliższą i dalszą, jednakże powinna ona uważać na to, aby nie oddalić się przez to od partnera. Dlatego też, Panna powinna możliwie jak najwięcej czasu poświęcić partnerowi i okazać mu uczucia, a także pokazać, jak jest on ważny. Dzięki temu, wszystkie relacje Panny będą udane.

Reklama

Samotne Panny czeka wiele spotkań towarzyskich, na których poznają kogoś wyjątkowego, kogoś, kto może skraść ich serce. Ale tylko wtedy, kiedy nie będą zaangażowane w coś, co jest nieudane i bez przyszłości.

Kariera i finanse:

Panna w pracy będzie z nostalgią patrzyła, na to, co jej wyszło w przyszłości. Będzie rozpamiętywać swoje sukcesy. Podsumowanie dokonań zawodowych, może okazać się niewystarczające dla Panny, dlatego też zacznie się zastanawiać nad tym, co jeszcze może osiągnąć i w jaki sposób. Rozwiązań znajdzie kilka, jednakże zanim poczyni jakieś kroki w tym kierunku, powinna ona wszystko dokładnie sprawdzić, ponieważ jedna z możliwości będzie pułapką, w której Panna może stracić znaczne pieniądze.

Zdrowie:

Panna w tym miesiącu nie powinna spodziewać się problemów ze zdrowiem. Jej zaabsorbowanie innymi osobami sprawi, że sama na siebie i swoje zdrowie nie będzie zwracać dużej uwagi.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy