Reklama

Ryby 2021-04

Kwiecień będzie dla zodiakalnych Ryb dość dobrym miesiącem, choć na pewno mocno intensywnym, przez co Ryby mogą być przemęczone.

Uczucia:

Wpływ Wenus sprawi, iż Ryby będą chciały poświęcić więcej czasu niż zwykle na życie rodzinne. I bardzo dobrze, gdyż święta wielkanocne, iż wiele rzeczy będzie do załatwienia. Podzielenie się obowiązkami z resztą domowników będzie bardzo korzystnie, dodatkowo będzie to czas i okazja do wspólnie spędzenia czasu. Ryby będą miały także okazję pomóc rozwiązać problem bliskiej osobie. Wpływ Merkurego sprawi, iż Ryby będą przenikliwie obserwować swoich bliskich, co będzie bardzo pomocne w tym miesiącu.

Reklama

Samotne Ryby w tym miesiącu raczej nie poznają nikogo nowego. Powinny odpocząć i wykorzystać maksymalnie wolny czas na relaks.

Kariera i finanse:

Choć wpływ Słońca, które będzie w sekstylu do Jowisza, sprawi, że Ryby mają szansę odnieść sukces zawodowy, a na pewno zostaną zauważone w pracy, to nie będzie to dobry czas dla nich. Niestety na ich drodze stanie więcej niż jedna zazdrosna osoba, która będzie chciała udowodnić, że jest lepsza. Dlatego Ryby powinny nastawić się na trudne relacje w pracy i fakt, iż ktoś może próbować zniszczyć ich karierę. Finansowo czeka je dobry miesiąc, mają szansę na premię, które zdecydowanie powinny przeznaczyć na przyjemności.

Zdrowie:

Ryby będą bardzo przemęczone zarówno fizycznie jak i mentalnie w tym miesiącu. Dlatego powinny bardzo uważać na swoje zdrowie, aby dodatkowo nie przyplątała się jakaś infekcja. Każdą wolną chwilę powinny poświęcać na relaks i odpoczynek. Nie powinny także zapominać o zdrowym i przede wszystkim regularnym odżywianiu się.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy