Reklama

Reklama

Ryby 2021-09

Dla zodiakalnych Ryb, wrzesień będzie teoretycznie dobrym miesiącem, jednakże przez cały miesiąc Ryby będą mocno osłabione.

Uczucia:

Słońce w Pannie sprawi, że Ryby poświęcą wiele uwagi partnerowi, przyjrzą się swojemu związkowi i chętnie zmienią to, co powoduje spory i kłótnie. Dlatego będzie to dobry miesiąc, podczas którego Ryby poczują, że zrobiły duży krok na przód. Dzięki temu będą szczęśliwe i spełnione. Ich związek rozkwitnie, a one mocniej zaangażują się w swoją relację.

Samotne Ryby, zdecydowanie mają szanse poznać ciekawą osobę, która może odmienić ich życie. Tym bardziej, że Mars w połączeniu z Merkurym doda im wiary w siebie, dzięki czemu otworzą się na to, co nowe i nieznane.

Reklama

Kariera i finanse:

W pracy Ryb będzie bardzo intensywnie. Dlatego Ryby powinny oddzielić życie prywatne od zawodowego i skupić się przede wszystkim na swoich zadaniach, które mają do wykonania. W innym przypadku, mimo iż Mars doda im energii, mogą nie zdążyć ze wszystkim na czas. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, powinny zwrócić się o pomoc do bardziej doświadczonej osoby. Wenus sprawi, że nie będą mieć problemu z uzyskaniem wsparcia. Natomiast relacje z innymi pracownikami, będą harmonijne i udane. Finansowo czeka je w miarę dobry czas, choć nie powinny być zbyt rozrzutne.

Zdrowie:

Ryby we wrześniu mogą być apatyczne i na nic nie będą miały ochoty, dotyczy to także jedzenia. Dlatego tym bardziej powinny postarać się o dobrze zbilansowane posiłki, bogate w witaminy i mikroelementy. Ponadto, jak najczęściej powinny przebywać na świeżym powietrzu i dotleniać swój organizm. Dodatkowo, powinny dużo wypoczywać i nie wymagać od siebie za dużo.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy