Reklama

Reklama

Ryby 2022-08

Słońce sprawi, że dla Ryb będzie to bardzo przyjemny miesiąc, który może zakończyć się dla nich dużym sukcesem. Pozytywne i intensywne uczucia, nie będą ich opuszczały, co przełoży się na dobre relacje zarówno rodzinne jak i zawodowe.

Uczucia:

Ryby za sprawą Słońca i Merkurego poczują nagły przypływ pozytywnej energii, którą chętnie wykorzysta na dogadzanie swojej drugiej połówce. Postarają się miło zaskoczyć partnera i okazywać mu jak najwięcej uczuć, a Wenus pomoże im się otworzyć i otwarcie mówić o swoich uczuciach.

Reklama

Samotne Ryby mają szanse na znalezienie miłości swojego życia, a dzięki wpływowi Marsa ich urok osobisty będzie w tym miesiącu bardzo duży.

Kariera i finanse:

Mars będzie bardzo korzystnie wpływał na sytuację zawodową zodiakalnych Ryb. To dobry czas na zawalczenie o awans i podwyżkę lub szukanie nowej pracy. Zodiakalne Ryby nie powinny bać się walczyć o swoje, tym bardziej, że Słońce doda im energii do działania. To czas wiary we własne siły i podążania za swoją intuicją. Ryby mogą w tym miesiącu bardzo dużo zyskać, jeśli tylko nastawią się na działanie, i nie wystraszą się zmian, które nadchodzą.

Zdrowie:

W tym miesiącu zodiakalnym Rybom będzie towarzyszyło dużo pozytywnej energii. Dzięki temu, zdrowie im dopisze i nie będą narzekały na brak sił witalnych. Dobry stan duchowy będzie się utrzymywał niemal przez cały miesiąc. Jednym problemem może okazać się sen, który przez układy planet, może powodować problemy z zasypianiem, a nawet bezsenność. Jednakże zmęczenie i świeże powietrze powinny pomóc spać spokojnie.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy