Ryby 2023-04

Kwiecień dla zodiakalnych Ryb będzie wyjątkowo dobrym miesiącem. Los w tym czasie będzie im sprzyjał, a szczęście dopisywać. Jeśli Ryby dobrze rozegrają ważne dla siebie decyzje, mogą wiele osiągnąć. Na pewno powinny pamiętać o tym, żeby docenić partnera, bo dużo w tym miesiącu od niego dostaną.

Uczucia:

Wpływ Wenus sprawi, że dla Ryb będzie to jeden z najlepszych miesięcy. Ponownie połączy ich gorąca miłość, zrozumienie, wsparcie. Spędzą ze sobą wiele romantycznych chwil i czeka ich wiele uniesień oraz namiętności. Ryby bardzo dużo dobrego zrobią dla swojego związku i dla partnera, ale nie zapomną też o najbliższych. Będą wsparciem i oparciem, dla kogoś potrzebującego z bliskiego otoczenia, to dobro szybko do nich wróci.

Samotne Ryby w tym miesiącu raczej nie poznają nikogo nowego. Ale wśród tych, których znają, będzie ktoś, kto od dawna do nich wzdycha, to dobry czas na otwarcie się i dostrzeżenie tego, co jest blisko.

Kariera i finanse:

Słońce sprawi, że kwiecień przyniesie Rybom nowe możliwości i rozwiązania. Pracujące Ryby dadzą sobie doskonale radę z obowiązkami, ale mogą odczuwać niedosyt, czy też niedowartościowanie. To będzie dla nich bardzo dobry czas na szukanie nowej pracy, czy też zupełną zmianę zawodowych planów życiowych. Ryby zdecydowanie powinny podjąć ważne zawodowe decyzje, nawet jeśli będą one dotyczyły zmiany zawodu, czy charakteru pracy. To będzie dobry kierunek działania.

Zdrowie:

Zdrowotnie Ryby będą się czuły wręcz wyśmienicie. Wszystko, co do tej pory im doskwierało, minie, a olbrzymie pokłady energii, dadzą im dużo siły do działania. Ryby nawet nie pomyślą o tym, żeby się skupić na zdrowiu, bo nie będzie ku temu ani okazji, ani powodu.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas