Reklama

Reklama

Skorpion 2022-09

Dla zodiakalnego Skorpiona, wrzesień będzie miesiącem koncentracji i cierpliwości. Szczególnie w sferze zawodowej będzie się dużo działo, choć mało będzie widać, dlatego ważne jest, aby Skorpion nie stracił zapału.

Uczucia:

Słońce i Merkury we wrześniu sprawią, że Skorpion będzie bardzo otwarcie manifestował swoje uczucia. Z całą pewnością zaskoczy to jego partnera, a jeszcze bardziej to, że Skorpion będzie bardzo dużo z siebie dawał, ale tak samo dużo wymagał, a jeśli partner nie dotrzyma mu kroku, mogą na tym polu pojawić się konflikty. Zbyt duże oczekiwania Skorpiona mogą sprawić, że w jego związku pojawi się rysa, która w zależności od tego co zrobi, może się powiększać, albo zabliźnić.

Reklama

Samotne Skorpiony na pewno będą szukać kogoś nowego. Wenus sprawi, staną się bardzo atrakcyjne i z powodzeniem będą przyciągać do siebie inne osoby.

Kariera i finanse:

W tym miesiącu skrzydeł do działania Skorpionowi da Jowisz i to on sprawi, że ten, będzie miał dużo siły i wytrwałości, oby jej wystarczyło do końca miesiąca, gdyż nie będzie to najłatwiejszy czas. Przede wszystkim Skorpion będzie bardzo ciężko pracował, starał się, będzie miał dobre pomysły i dużo sił do ich realizacji, tylko niestety nie będzie widać efektów. Przez to będzie sfrustrowany i poddenerwowany, choć zupełnie niepotrzebnie. Wszystko, co Skorpion zrobi w tym miesiącu przyniesie wymierne korzyści i będzie miało pozytywne rezultaty, tylko z opóźnieniem od miesiąca do nawet kilku.

Finansowo czeka go dobry czas. W tym miesiącu pieniędzy nie powinno mu zabraknąć, jednakże jeśli do tej pory jeszcze tego nie zrobił, to właśnie teraz jest najlepszy czas na zadbanie o swoją finansową przyszłość.

Zdrowie:

Skorpion w tym miesiącu będzie psychicznie w nie najlepszym stanie, a to może spowodować osłabienie organizmu i infekcja lub przeziębienie są bardzo realną wizją..

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy