Reklama

Reklama

Skorpion 2022-10

Dla zodiakalnego Skorpiona, październik będzie kolejnym dobrym i udanym miesiącem, w którym może zaprezentować się z najlepszej strony. To będzie również czas bardzo udany, jeśli chodzi o uczucia.

Uczucia:

Mars i Wenus sprawią, że w Skorpiona wstąpią nowe siły i nowe uczucia. I choć będzie dosyć burzliwie w jego związku, bo pojawi się dosyć dużo złości, kłótni i konfliktów, to nie zabraknie też namiętności. A ta wybuchowa mieszanka tylko doda pikanterii związkowi i wcale im nie zaszkodzi, a może wręcz przeciwnie, jeszcze ich zbliży do siebie.

Reklama

Samotne Skorpiony skupią się na szukaniu swojej drugiej połówki i będą miały zaskakująco dużo sił i energii, aby podejść do tego bardzo poważnie. Nie jest wykluczone, że prawdziwa miłość stanie na ich drodze.

Kariera i finanse:

Jowisz i Mars sprawią, że Skorpion znajdzie się zawodowo w odpowiednim czasie, miejscu i na odpowiednim stanowisku i właśnie w tym miesiącu wszystkim to udowodni. Jego praca będzie przebiegać wręcz wzorowo, wszystko będzie zrobione dokładnie, profesjonalnie i na czas. Skorpion, jak rzadko kiedy, nie będzie się przejmował innymi, a skupi się wyłącznie na sobie i swoich zadaniach, co przełoży się na rewelacyjne wyniki.

Finansowo to będzie dobry czas. W tym miesiącu Skorpion zasłuży swoją pracą i podejściem na solidną premię.

Zdrowie:

Październik, pod względem zdrowia będzie bardzo przychylnym miesiącem dla zodiakalnego Skorpiona. Nawet, kiedy dookoła wszyscy będą chorować, on pozostanie okazem zdrowia.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy