Reklama

Reklama

Skorpion 2022-11

Listopad będzie dosyć dobrym, a przede wszystkim spokojnym i harmonijnym miesiącem dla Skorpiona. Dzięki temu będzie miał szansę wypocząć, ale też przemyśleć kwestie dotyczące przyszłości, na które do tej pory nie miał czasu i skupić się na życiu prywatnym.

Uczucia:

Wenus w gwiazdozbiorze Skorpiona sprawi, że związek Skorpiona będzie zgodny i harmonijny. Wraz z partnerem będą tak samo myśleć i mówić jednym głosem, a kilkudniowy wspólny wypoczynek sprawi, że ich związek się umocni. Skorpion poczuje się we właściwym miejscu i zacznie poważnie myśleć nad poważnymi deklaracjami odnośnie przyszłości.

Reklama

Na samotne Skorpiony czeka natomiast wyjątkowa relacja. W tym miesiącu, na ich drodze stanie ktoś wyjątkowy, kto w bardzo szybkim czasie stanie się przyjacielem, bratnią duszą, a w dalszej perspektywie, może się narodzić między nimi prawdziwa miłość.

Kariera:

Wpływ Jowisza sprawi, że dla Skorpiona listopad będzie bardzo spokojnym miesiącem pracy. Wyzwań będzie miał niewiele, problemów również. Jednakże nie z tego powodu, że nie mogłyby się pojawić, a dlatego, że Skorpion do wszystkich spraw podejdzie spokojnie, mądrze i zdroworozsądkowo, będzie potrafił tak postępować, że do problemów nie dojdzie. W związku z tym, że będzie to spokojny czas, w którym Skorpion będzie miał dodatkowy wolny czas, powinien pomyśleć o nauce i rozwoju.

Zdrowie:

Skorpion nie będzie miał powodów do zmartwień o swoje zdrowie w listopadzie. Dużo snu, spokój i zbilansowana dieta będą sprzyjały jego dobremu samopoczuciu.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy