Reklama

Reklama

Skorpion 2023-01

Dla zodiakalnego Skorpiona styczeń będzie niezbyt udanym miesiącem, szczególnie jeśli chodzi o sferę uczuciową. Nie powinien jednak narzekać na finanse, bo w tej materii los będzie mu sprzyjał. będzie to dla niego udany czas.

Uczucia:

W tym miesiącu na Skorpiony negatywny wpływ będzie miał Mars w połączeniu z księżycem. Ta mieszanka energii spowoduje, że będą one od początku miesiąca nastawione bardzo krytycznie i walecznie. Skorpiony będą bardzo nieprzyjemne, będą się doszukiwać problemów, staną się krytyczne, a wręcz zgorzkniałe. Sytuacja będzie na tyle zła, że sukcesem będzie, jeśli Skorpion nie zakończy całkowicie związku, w którym się znajduje, bo myśleć o tym, będzie z całą pewnością. Szansa na załagodzenie tej sytuacji, pojawi się w drugiej połowie miesiąca, kiedy to Wenus wzmocni swoje wpływy, jednakże nie na tyle, żeby całkowicie rozwiązać ich problemy.

Reklama

Samotne Skorpiony będą za bardzo krytyczne i wrogo nastawione, ażeby znaleźć kogoś odpowiedniego do związku. Zdecydowanie łatwiej będzie im się z kimś pokłócić, niż okazać uczucia.

Kariera i finanse:

Skorpion będzie się w pracy czuł lepiej niż poza nią. Będzie też miał zapał i chęć do pracy i działania, głównie dzięki wpływowi Marsa i bardzo dobrze to wykorzysta. Trzeba też przyznać, że realizacja zadań będzie jego odskocznią od problemów, dlatego będzie mu to sprawiało przyjemność, na pewno nie będzie się w pracy nudził. Dodatkowo, przez cały miesiąc będzie mu towarzyszyć dużo szczęścia. Dlatego uda mu się zrobić to, czego nie mógł wykonać ktoś inny. Może również spróbować swoich sił w grach liczbowych, czy też loteriach, może mu się trafić wygrana.

Zdrowie:

Skorpion w styczniu powinien postawić głównie na walkę ze stresem i dobry sen.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy