Strzelec 2021-02

Strzelec:

Luty będzie dobrym miesiącem dla Strzelca, choć wiele rzeczy się zmieni i czeka go to, co nowe i nieznane.

Uczucia:

Za sprawą Księżyca, który będzie w koniunkcji do Wenus, Strzelce mają szansę na miłość. Samotne Strzelce mogą się zakochać, a te które są w związku mogą liczyć na ponowne zauroczenie się i zakochanie w swoim partnerze. Będzie to dobry miesiąc na podjęcie ważnych decyzji odnośnie przyszłości związku. Strzelca czeka wiele namiętnych i romantycznych chwil. To dobry czas, na podjęcie nowych rozwiązań w związku, dzięki którym w przyszłości Strzelec uniknie niepotrzebnych sporów z partnerem. Pozytywny nastrój nie będzie opuszczał Strzelca, praktycznie przez cały miesiąc, dlatego uniknie on dużych konfliktów i sporów z partnerem. Samotne Strzelce będą miały okazję do przeżycia niesamowitej przygody z kimś nieznanym.

Kariera i finanse:

Za sprawą Wenus, która będzie w koniunkcji ze Słońcem, Strzelca czeka okazja do rozwoju zawodowego. Jeśli tylko Strzelec nie będzie bał się iść pod prąd, zostanie zauważony i bardzo doceniony. Może odnieść duży sukces zawodowy w tym miesiącu, dzięki któremu jego kariera nabierze tempa. Uran w Byku sprawi, iż Strzelec będzie mógł wziąć udział także w nowym projekcie.

Zdrowie:

Strzelec musi uważać przede wszystkim, aby nie przemęczyć się za bardzo w tym miesiącu. Wiele spraw, o których będzie myślał Strzelec sprawi, iż nie będzie miał czasu na odpowiednią ilość snu. Może być przemęczony i osłabiony. Dlatego, nie może lekceważyć sygnałów, które wysyła mu organizm. Mimo natłoku zadań, powinien znaleźć czas na regenerację organizmu. Inaczej z czasem nie będzie miał siły wstać z łóżka.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas