Reklama

Reklama

Strzelec 2022-08

To będzie bardzo intensywny miesiąc dla zodiakalnego Strzelca. Jego spokój będzie zależał od tego, czy uda mu się poskromić swoje emocje.

Uczucia:

Strzelec, będąc pod dużym wpływem Wenus, zapragnie wejść na nowy poziom w związku, pójść do przodu. Poczyni próby i starania odnośnie wspólnej przyszłości. Zdecyduje się na konkretne deklaracje, co do legalizacji związku, powiększenia rodziny, czy choćby wspólnego mieszkania. Dlatego, czeka je wiele upojnych i romantycznych chwil z ukochaną osobą.

Samotne Strzelce ze względu na wpływ Merkurego będą myślały o poważnym związku, a nie przelotnej relacji. Z tego powodu może źle odebrać intencje innych osób i zaangażować się w relację, która nie będzie taka, jakiej oczekują.

Reklama

Kariera:

Wenus spowoduje, że na chwilę Strzelec się zatrzyma w swojej pracy. Ciągły pęd nie spowoduje, że odniesie sukces. Musi zwolnić, inaczej, pogubi się i popełni błąd, tym bardziej, że Mars będzie temu sprzyjał. Dlatego zodiakalny Strzelec musi wszystko robić wolno i samego siebie sprawdzać. Inaczej wpadnie w tarapaty na własne życzenie. Może nawet ponieść konsekwencje finansowe, dlatego powinien uważać podwójnie. To nie jest także na czas na niepotrzebne wydatki.

Zdrowie:

Strzelec w tym miesiącu zda sobie sprawę, że zdrowie ma się tylko jedno i warto o nie zadbać. To dobry czas na badania, które od dawna odkłada i sprawdzenie nad czym musi pracować, aby lepiej się czuć. Spokojne spacery na pewno pomogą mu uspokoić skołatane nerwy i poprawią nastrój. Warto, aby Strzelec wyciszał się jak najczęściej. Inaczej będzie miał problemy ze spokojnym snem. Powinien także zwrócić uwagę na swoją dietę, ponieważ grozi mu nieprzyjemność ze strony układu pokarmowego w połowie miesiąca.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy