Reklama

Reklama

Strzelec 2022-10

Dla zodiakalnego Strzelca, październik będzie miesiącem pełnym niespodzianek. Ale to w jaki sposób do tego podejdzie i jak to wykorzysta, będzie już zależało tylko os niego. Sytuacje, które się w jego życiu wydarzą, odpowiednio wykorzystane, mogą dać mu dużo dobrego.

Uczucia:

Wenus w połączeniu z Jowiszem sprawi, że w życiu uczuciowym Strzelca wydarzą się rzeczy niespodziewane. Może chodzić o powiększenie rodziny, zaręczyny, oświadczyny, ślub lub inne dosyć nieprzewidywalne sytuacje. To spowoduje szereg zmian w jego życiu i nic już nie będzie takie samo, jak wcześniej. Jednakże, jeśli Strzelec jest w związku z miłości, to będzie to dla niego pasmem szczęścia.

Reklama

Samotne Strzelce spotkają na swojej drodze kogoś, kto stanie się dla nich bardzo ważny. To będzie mentor, przewodnik, przyjaciel, ale osoba ta z czasem może okazać się jedyną i prawdziwą miłością życia.

Kariera i finanse:

Niesamowity układ planet sprawi, że Strzelec nie będzie miał w pracy żadnych problemów, wręcz przeciwnie uda mu się zrobić wszystko, nawet to, co w pierwszej chwili wydawałoby się nie do zrobienia. Kontakt ze wszystkimi współpracownikami będzie miał bardzo dobry. Nie będzie musiał robić dużo, a jednak wszystko co zrobi będzie ważne i wydajne. Dodatkowo, może zostać nagrodzony i pochwalony, co może mieć wpływ na przypływ dodatkowej gotówki w tym miesiącu. Dzięki temu Strzelec będzie mógł sobie pozwolić na nieplanowane zakupy.

Zdrowie:

Zdrowie Strzelca w październiku będzie dobre. Co prawda powinien zadbać o higienę snu i dietę, jednakże nie jest to coś, co mogłoby bezpośrednio zaszkodzić jego zdrowiu.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy