Strzelec 2023-04

Dla zodiakalnych Strzelców kwiecień okaże się dosyć spokojnym miesiącem, niemniej jednak problemy ich nie ominą, szczególnie jeśli dadzą ponieść się niepotrzebnym emocjom. Podchodząc do życiowych wyzwań spokojnie, mają szansę dokonania bardzo ważnych i dobrych zmian w życiu. Jednakże powinny być one dobrze przemyślane i sprawdzone, żeby przyniosły jak największe korzyści.

Uczucia:

Mars i Merkury sprawią, iż Strzelec będzie w bojowym nastroju, nastawiony na działanie, ale takie skierowane głównie na siebie i swoje potrzeby. A tymczasem partner będzie potrzebował więcej atencji i okazania mu uczuć. Warto, aby Strzelec zostawił z boku swoje potrzeby i zainteresował się partnerem, na pewno w przyszłości mu się to opłaci. Tym bardziej, że Wenus skłoni Strzelca do większej wylewności i to nie będzie tak, że nie będzie mu się to podobało. Dbając o partnera, docelowo zadba też o siebie.

Samotne Strzelce w kwietniu mogą liczyć na czyjeś zainteresowanie swoją osobą, jednakże do miłości jeszcze przed nimi daleka droga.

Kariera i finanse:

W sferze zawodowej, głównie za sprawą wpływu Wenus i Słońca, dla Strzelca to dobry czas na zmiany. Niezależnie od tego, czy nosiły się z tym zamiarem wcześniej, czy też pomyślały o tym dopiero w tym miesiącu, mogą zawalczyć o nową, inną przyszłość. Pojawią się przed nimi nowe możliwości, propozycje, oferty. I owszem, powinny to dobrze przemyśleć, sprawdzić, niemniej podejmując takie sprawdzone ryzyko, nie wyjdą na tym źle. Wręcz przeciwnie może to być ich trampolina do sukcesu. Warto w tym miesiącu, aby Strzelec przyjrzał się swoim wydatkom, bo ewidentnie pieniądze przepływają mu przez palce. Warto zrobić jakiś konkretny plan, dzięki czemu może oszczędzić dodatkowe pieniądze.

Zdrowie:

W kwietniu Strzelec będzie miał dużo energii, głównie dzięki wpływowi Słońca, dlatego jego nastrój będzie bardzo dobry. Natomiast powinien bardziej zbadać o zdrową dietę, gdyż może mieć problemy z prawidłowa przemianą materii.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas