Reklama

Reklama

Waga 2022-08

To będzie miesiąc zodiakalnej Wagi, wiele spraw będzie jej wychodziło, a ona będzie czuła, że się realizuje i spełnia. Musi tylko uważać, aby zachować balans między każdą sferą życia.

Uczucia:

Waga w sierpniu odczuje bardzo duży wpływ Merkurego i Marsa, dzięki czemu otworzy się na związek i partnera. Będzie bardzo energetyczna i zainicjuje niejedną niespodziankę dla swojej drugiej połowy. Czeka ją wiele upojnych i romantycznych chwil, a jej związek rozkwitnie.

Samotne Wagi również nie będą miały powodów do narzekań. Wpływ Wenus sprawi, że będą odbierane, jako atrakcyjne i pociągające, co otworzy im drogę do serca bardzo ciekawej osoby.

Reklama

Kariera i finanse:

Mars, iż będzie to dla Wagi bardzo dobry czas na przeforsowanie swoich pomysłów w pracy i walki o swoje, a także nawiązanie nowej współpracy zawodowej. Jak Waga tylko dobrze przygotuje się do negocjacji, może rozpocząć nowy rozdział zawodowy w swojej karierze. To przełoży się na jej finanse, które mogą jeszcze w tym miesiącu znacznie się poprawić. Jednak nie może działać pod wpływem emocji, a powinna postępować racjonalnie, aby jej się udało.

Zdrowie:

Waga będzie pochłonięta swoim życiem uczuciowym oraz zawodowym i zupełnie zapomni o swoim zdrowiu. Już po pierwszym tygodniu sierpnia, może poczuć bardzo duże osłabienie całego organizmu, dlatego jak najszybciej powinna zadbać o siebie. Jeśli tego nie zrobi na własne życzenie, może wylądować na chorobowym, co zdecydowanie pokrzyżuje jej plany w pozostałych sferach życia. Wzmocnienie odporności, to jest to, na czym powinna się skupićHoroskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy