Reklama

Reklama

Waga 2022-09

Dla zodiakalnej Wagi, wrzesień będzie bardzo ważnym miesiącem, podczas którego będzie ona podejmowała bardzo ważne i poważne decyzje, które będą miały duży wpływ na jej przyszłość.

Uczucia:

Słońce nie będzie w tym miesiącu sprzymierzeńcem Wagi, dlatego może ona czuć się mocno rozdrażniona, niezadowolona, nawet jeśli nie będzie ku temu żadnych powodów. Trudno jej będzie zachować harmonię w rodzinie i spokój w związku. Będzie poddenerwowana, ale też chwilami nieobecna, ze względu na dużo obowiązków, a może też problemów w pracy. Nie powinna jednak się usprawiedliwiać, a zapanować nad sobą, inaczej czekają ja poważne problemy w związku. Wszystko powinno się uspokoić i wyjaśnić po 20-tym września, kiedy to Wenus natchnie Wagę miłością i namiętnością.

Reklama

Samotne Wagi nie będą miały w tym miesiącu szczęścia w miłości. Dlatego zdecydowanie powinny poświęcić się pracy.

Kariera i finanse:

Mimo, iż Waga przez większość września nie będzie nastawiona pozytywnie do ludzi, to w wykonywaniu zawodowych obowiązków nie będzie miała sobie równych. Może zdobyć nowe kwalifikacje, ale powinna postawić w tym miesiącu na naukę, wszelkiego rodzaju kursy, szkolenia, a nawet studia otworzą jej bardzo szybko nowe drzwi do kariery.

O finanse nie powinna się martwić, Jowisz sprawi, że pojawi się dodatkowa gotówka, a Waga nie będzie się musiała ograniczać z jej wydawaniem, co będzie miłą odmianą, po okresie prowadzenia oszczędnego trybu życia.

Zdrowie:

Wrzesień nie będzie dla Wagi najlepszym miesiącem pod względem zdrowia. Przede wszystkim powróci niedokończony problem zdrowotny z przeszłości. Waga powinna przejść szereg badań i wdrożyć niezbędne leczenie, im szybciej tym lepiej.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy