Reklama

Reklama

Waga 2022-10

Dla zodiakalnej Wagi, październik będzie wymagającym miesiącem. Waga będzie musiała udowodnić, że zasługuje na to co ma, a nawet walczyć o swoją pozycję, ale ma też duże szanse na wygraną.

Uczucia:

W związku Wagi zapanuje w tym miesiącu pełnia szczęścia i harmonii. To będzie wyjątkowy czas, który Waga spędzi z partnerem. Pełen uniesień, miłości. Będą mieli dużo czasu dla siebie i wykorzystają go w całości tylko dla siebie. Ten miesiąc bardzo ich do siebie zbliży, a wspólnie spędzone chwile wprowadzą związek Wagi na wyższy poziom. Jeśli myślały o czymś w skrytości, to właśnie teraz może się spełnić.

Reklama

Samotne Wagi nie będą nastawiona na szukanie miłości, pozostaną raczej na poziomie marzeń o prawdziwym uczuciu. W rzeczywistości zaś, zajmą się tylko sobą.

Kariera i finanse:

Waga w październiku stanie przed dużym wyzwaniem zawodowym. Mogą otworzyć się przed nią nowe możliwości pracy, awansu, rozwoju, albo potrzeba ugruntowania swojej pozycji, którą ktoś może chcieć podkopać. Niezależnie od sytuacji, Waga będzie musiała się wykazać, udowodnić innym, że może, potrafi, da sobie radę bez względu na wszystko. To nie będzie łatwy miesiąc, tym bardziej, że wpływ zbuntowanego i walecznego Marsa da jej siłę, ale nie cierpliwość. Waga dosyć dobrze sobie poradzi z tymi wyzwaniami, o ile pogodzi się z tym, że nie wszystko w życiu jest sprawiedliwe.

Pod względem finansowym, wydatki mogą Wagę zaskoczyć, jednakże znajdzie wyjście z sytuacji, dzięki czemu nie spotka się z brakiem środków na życie.

Zdrowie:

Październik nie będzie dla Wagi najlepszym miesiącem pod względem zdrowia. Stres bardzo mocno ją nadwyręży. Do tego może się spodziewać drobnych przeziębień, czy też infekcji. Na pewno warto zainwestować w dobre suplementy na odporność.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy