Reklama

Reklama

Wodnik 2020-12

Grudzień będzie dość dobrym miesiącem dla zodiakalnego Wodnika, choć zdecydowanie musi się skupiać, aby nie popełnić błędu.

Uczucia:

Merkury w Strzelcu sprawi, iż będzie nieco roztargniony w pierwszej połowie grudnia. Dlatego powinien słuchać uważnie, co mówi partner, inaczej może dojść do niepotrzebnej kłótni między nimi. Natomiast później, relacja się poprawi, wszystko ułoży się wręcz harmonijnie i zapanuje spokój. Mars W Baranie doda Wodnikowi energii i w okresie świątecznym relacja, będzie przepełniona pozytywną energią, która udzieli się innym domownikom. To także czas spotkań z przyjaciółmi i spędzenia czasu z ważnymi osobami w miłej atmosferze.

Reklama

Samotne Wodniki, mogą poznać w grudniu nawet kilka ciekawych osób, jednak nie powinny liczyć na nic więcej oprócz przelotnego romansu.

Kariera i finanse:

Wodnik będzie miał problemy, aby skupić się na sprawach zawodowych. Cały czas myślami będzie uciekał od swoich obowiązków. Dlatego powinien sam siebie kontrolować i mobilizować do pracy, tym bardziej, że wpływ Jowisza i Urana, nie będą dla niego przychylne. Dyscyplina i przywoływanie do porządku samego siebie, to jest na czym powinien się skupić Wodnik w grudniu. Inaczej może dojść do dość poważnej kłótni z przełożonym. Grudzień nie jest dobrym miesiącem na wydatki dla Wodnika. Wręcz przeciwnie powinien bardzo mocno rozważyć każdy zakup i nie marnować pieniędzy na zbędne rzeczy.

Zdrowie:

Roztargnienie Wodnika sprawi, iż nie będzie on uważał na swoje zdrowie w grudniu. Szczególnie w kwestii doboru odpowiedniego ubioru do pogody. Dlatego Wodnika czeka osłabienie organizmu, katar i lekki przeziębienie.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy