Aida Kosojan-Przybysz wraca z nowym przesłaniem. "Wyjątkowa siła, która przyciąga ludzi"

Aida Kosojan-Przybysz to pochodząca z Gruzji wizjonerka i trenerka rozwoju osobistego, która w Polsce zyskała sporą popularność. Ze swoimi fanami komunikuje się przede wszystkim za pomocą mediów społecznościowych, w których dzieli się krótkimi przemyśleniami i poradami. Jej ostatni wpis wzbudził spore zainteresowanie internautów, a mowa w nim o… uśmiechu.

Aida Kosojan-Przybysz dar jasnowidzenia ma w genach
Aida Kosojan-Przybysz dar jasnowidzenia ma w genach123RF/PICSEL

Naukowcy od lat powtarzają, że uśmiech to samo zdrowie. Jest on nie tylko objawem radości i zadowolenia, ale również gestem, który pozytywnie wpływa na nasz organizm. Uśmiech bowiem łagodzi stres, dotlenia ciało, pobudza układ odpornościowy i chroni serce. Co więcej - mimo że zwykło się go uważać za wynik dobrego nastroju, sam z siebie również jest w stanie nastrój poprawić. Badania pokazują, że nawet na wymuszony uśmiech nasz mózg reaguje tak, jakby rzeczywiście miał powody do radości.

Aida Kosojan-Przybysz dzieli się nowym przesłaniem

Kilkoma słowami na temat uśmiechu i jego siły podzieliła się niedawno na Instagramie Aida Kosojan-Przybysz.

"Uśmiech na twarzy, maluje ją emocjami" - napisała. "Uśmiech to wyjątkowa siła, która przyciąga ludzi, rozchmurza i rozjaśnia ich twarze. Uśmiech to pierwszy krok, który bada grunt nowych relacji. Zacznij się częściej uśmiechać. Zacznij od siebie w porannym spojrzeniu w lustro".

Trudno nie przyznać jej racji.

Wydaje się, że sama Aida Kosojan-Przybysz również ma sporo powodów, by się uśmiechać. Aktualnie przebywa nad Bałtykiem, gdzie wypoczywa i ładuje baterie, również te emocjonalne. Morze wydaje się sprzyjać relaksowi. "Zanurzona myślami w Bałtyku. Fala dobrych myśli i wspomnień wypełnia moją teraźniejszość. Oddaje morzu zmęczenie, a ono odwdzięcza się szeptem fal" - napisała Aida w poniedziałkowy poranek.

Kim jest Aida Kosojan-Przybysz?

Aida Kosojan-Przybysz to postać, która wielu Polakom jest doskonale znana. Artystka i wizjonerka urodziła się w Batumi,  w południowo-zachodniej Gruzji. Jej ojciec z wykształcenia był śpiewakiem operowym, matka zaś  - fryzjerką. Po ojcu Aida odziedziczyła piękny głos, który otworzył jej drzwi do muzycznej kariery. Po babci zaś - dar jasnowidzenia, który zapewnił jej sławę i poważanie, również w tej niezwykłej, znajdującej się na pograniczu wiary i nauki dziedzinie.

Tomasz Schuchardt o zawodzie aktora i zmianie priorytetówINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas