Najszczęśliwsze numery domów. Sprawdź, czy masz w adresie takie cyfry

Numerologia obecna jest nie tylko w naszej dacie urodzenia, czy w godzinie, w której przyszliśmy na świat, ale także w naszym imieniu, nazwisku, czy... numerze mieszkania, w którym żyjemy. Co oznacza numer, który widnieje na drzwiach twojego domu w świecie numerologii?

Czy numer domu może przynieść szczęście?
Czy numer domu może przynieść szczęście?123RF/PICSEL

Jak obliczyć wibrację numerologiczną mieszkania?

W świecie numerologii, czyli dziedziny ezoteryki, która zajmuje się liczbami i ich znaczeniem w naszym życiu, wszystko opiera się na symbolice liczb. Znaczenie ma nie tylko nasza data urodzenia, ale też liczby, które nas na co dzień otaczają.

Aby dowiedzieć się, jaką wibrację numerologiczną ma nasze mieszkanie, wystarczy spojrzeć na numer widniejący na drzwiach. Jeżeli numer jest dwucyfrowy, należy dodać do siebie cyfry, np. mieszkanie numer 25, będzie miało wibrację 7, gdyż 2+5=7.

Według numerologicznej wiedzy liczby od 1 do 9 opisują ludzi, którzy mieszkają pod poszczególnymi numerami. W jakim mieszkaniu będą więc mieszkać ci... najbardziej inteligentni?

Pod jakim numerem mieszkają najinteligentniejsi ludzie?

Liczba 7 jest wyjątkowa w numerologii
Liczba 7 jest wyjątkowa w numerologii 123RF/PICSEL

Według numerologii ludzie dyskusji i intelektu będą mieszkać pod numerem 7. Siódemka to wiedza, badanie tego co nieznane, to inteligencja.

Osoby więc mieszkający w mieszkaniu o wibracji 7 będą raczej związane ze światem nauki. Osoby te będą charakteryzować się ambicją, uporem w dążeniu do celu i dociekliwością.

W Biblii siódemka uważana jest za liczbę doskonałą, pełną. To właśnie w siedem dni Bóg miał stworzyć świat. Nie jest to bez znaczenia dla ludzi mieszkających pod tym numerem. Wróży on sukces i pełnie zarówno w pracy zawodowej, jak i w rozwoju prywatnym.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}