Chcesz wiedzieć, co czeka cię w najbliższych miesiącach? Oblicz swój rok osobisty

Numerologia zakłada, że liczby, którymi się otaczamy, mają magiczne właściwości, a daty, które nas dotyczą skrywają przed nami to, co wydarzy się w przyszłości. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się, co czeka cię w najbliższych miesiącach, możesz to zrobić. Wystarczy, że obliczysz swój osobisty rok.

Prostym wyliczeniem możesz sprawdzić, jak będzie wyglądała twoja przyszłość
Prostym wyliczeniem możesz sprawdzić, jak będzie wyglądała twoja przyszłość123RF/PICSEL

Co to jest rok osobisty

Lata osobiste to cykl życia, który trwa 9 lat. Gdy jeden się skończy, rozpoczyna się kolejny i tak w kółko. Każdemu rokowi patronuje z kolei inna cyfra, która symbolizuje konkretne wydarzenia. W dziewięcioletnim cyklu numerologicznym każdy rok jest inny, przynosi nowe możliwości i wyzwania, którym musimy stawić czoła. Do najbardziej przełomowych lat należą 1 i 9 rok osobisty. Te konkretne lata tworzą granicę miedzy tym, jakie etapy w życiu kończymy, a jakie zaczynamy.

Jak obliczyć rok osobisty?

Wystarczy, że zsumuje się wszystkie liczby z dnia i miesiąca naszego urodzenia, a następnie doda je do liczby obecnego (lub nadchodzącego) roku. 
Dla obecnego roku uniwersalnym numerem jest 8, ponieważ taka jest właśnie suma cyfr, składająca się na 2024 rok.

A żeby przekonać się, w którym roku osobistym obecnie się znajdujesz, musisz dodać 8 do sumy dnia i miesiąca swoich urodzin. Dla przykładu weźmy datę 12 listopada.

1 + 2 + 1 + 1 = 5
5 + 8 = 13
1 + 3 = 4

Posługując się tym wzorem, można łatwo obliczyć, że osoba urodzona w tym konkretnym dniu danego roku i miesiąca od stycznia 2024 roku znajduje się w swoim 4 roku osobistym.

Żeby obliczyć swój osobisty rok należy wykonać proste działanie
Żeby obliczyć swój osobisty rok należy wykonać proste działanie123RF/PICSEL

Sprawdź, na jakim etapie życia właśnie się znajdujesz

W tym roku wróżba dla każdego z dziewięciu osobistych lat przedstawia się następująco:

  • Rok osobisty 1 – jest to rok wielkich zmian i nowych początków. Można powiedzieć, że zaczniesz wszystko od zera. Chociaż brzmi niepokojąco, to idealny moment na to, żeby określić swoje życiowe cele i zacząć je realizować. Jako że jedynka symbolizuje początek, będziesz mieć mnóstwo nowych pomysłów i energii. Będzie również towarzyszyć ci mnóstwo inspiracji i ambicji. 
  • Rok osobisty 2 – skupisz się na życiu prywatnym – rodzinie, przyjaciołach i związku. Zwolnisz tempo i bardziej poświęcisz się temu, co znajduje się wewnątrz ciebie. Wyciszysz się i znajdziesz swoją spokojną przestrzeń w domowym zaciszu. To także czas na to, aby pogłębić relację z partnerem, a także bliskimi. 
  • Rok osobisty 3 – przed tobą znajduje się wiele możliwości, które pozwolą ci odnieść spektakularny sukces. Tylko od ciebie zależy, czy je wykorzystasz. W tym okresie będziesz mogła liczyć na wielką popularność i zainteresowanie. Uważaj jednak, aby nie popaść w samozachwyt – nieprzemyślane zachowania mogą zaprzepaścić twoje szanse na sukces. 
  • Rok osobisty 4 – ten czas będzie dla ciebie okresem pełnym wyrzeczeń, a rozrywki musisz odłożyć na później. To jednak bardzo ci się opłaci, ponieważ w ten sposób zbudujesz fundamenty swojej szczęśliwej przyszłości. Do szczytu zaprowadzą cię cierpliwość i konsekwencja w działaniu oraz świadomość celu.
  • Rok osobisty 5 – nadszedł czas odpoczynku i relaksu oraz podróżowaniu, które będzie sprzyjało poznawaniu nowych miejsc oraz ludzi. W strefie uczuciowej szykuje się wiele romansów i miłosnych uniesień. Nawet jeśli nie spotkasz miłości swojego życia, nie odpędzisz się od adoratorów.
  • Rok osobisty 6 – polem twojego działania będzie głównie rodzina i niewykluczone, że w tym obszarze będziesz musiała dokonać poświęceń, przez które spadnie na ciebie więcej obowiązków związanych z opieką nad bliskimi. W tym wszystkim odkryjesz jednak, że dbanie o rodzinę przynosi ci wiele satysfakcji.
  • Rok osobisty 7 – siedem to liczba związana z mistycyzmem, duchowością i filozofią. W związku z tym w tym roku przyjmiesz postawę, która pozwoli zobaczyć ci zobaczyć swoje życie z innej strony oraz zdystansować się wobec większości problemów materialnych. Możesz też zdać sobie sprawę, że przewartościowałaś swoje życie.
  • Rok osobisty 8 – wreszcie poczujesz tak długo upragnioną władzę i będziesz panią swojego losu. Ten rok będzie sprzyjał owocnym współpracom i wielu biznesowym propozycjom. Przekonasz się też, że sukces jest na wyciągnięcie ręki.
  • Rok osobisty 9 – to podsumowanie dziewięcioletniego cyklu życia i przygotowanie do dalszej wędrówki. To jak przebiegnie ten czas, zależy od tego, w jaki sposób wykorzystałaś poprzednie lata. Rok osobisty 9 jest bowiem okres podsumowań. Być może będzie to moment pożegnań, jednak to, co zostawisz za sobą, zrobi miejsce na nowe doświadczenia i możliwości.
Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas