Reklama

Reklama

Co widzisz na tym obrazku? Odpowiedź wiele mówi o tym, kim jesteś

Dwa obrazy, a może trzy? Co widzisz na tym obrazku? Popatrz przez moment i sprawdź, co oznacza to, co podpowiada ci podświadomość.

Złudzenie optyczne jest rodzajem iluzji, w której nie jesteśmy w stanie jednoznacznie rozpoznać sceny lub obrazu, na który patrzymy. Błędnie interpretujemy lub łatwo dajemy się zwieść.

Zobacz też: To, co widzisz na tym obrazku zdradza, jakim i dlaczego jesteś człowiekiem

Jeśli najpierw zobaczyłeś małą dziewczynkę, oznacza to, że jesteś w stanie podjąć walkę z wszelkimi możliwymi trudnościami życiowymi. Nigdy się nie poddajesz. Dzięki twojej ogromnej sile woli z każdego boju wychodzisz zwycięsko. 

Reklama

Nie zauważasz czyhających na ciebie niebezpieczeństw. Możesz nawet ryzykować życie, nie zdając sobie z tego sprawy. Czasami jesteś zbyt spontaniczny i trochę naiwny. Dlatego właśnie często możesz być nieprzygotowany na nieprzyjemne konsekwencje.

Jeśli najpierw widzisz przerażającą czaszkę, oznacza to, że bardzo głęboko zastanawiasz się nad wszystkim, co cię otacza. Zanim coś zrobisz, rozważasz wszelkie możliwe scenariusze i dopiero po tej analizie podejmujesz decyzję. 

Jesteś realistą, a nie idealistą. Prawdopodobnie wydajesz się nieco cyniczny tymi, którzy nie znają cię zbyt dobrze. Twój tok myślenia jest taki, że wszystko, co dobre, może kiedyś się skończyć.

Kiedy przed twoimi oczami pojawia się cała sceneria, oznacza to, że bardzo lubisz sztukę i lubisz grać. Pokazujesz ludziom tylko tę stronę siebie, którą chcesz żeby poznali.

Jeszcze jeden? Spójrz na obrazek i dowiedz się, dlaczego nie masz szczęścia w miłości:

Księżyc

Nie czujesz się szczególnie komfortowo, kiedy konieczne jest odpuszczenie sobie kontrolowania wszystkiego wokół. Czujność to twoja domena, jesteś do niej przyzwyczajony/-a i nie możesz się od tego uwolnić. Pragniesz intymności i wierzysz, że miłość to doświadczenie, które tylko uczyni cię lepszym człowiekiem. Jednak nic z tego nie będzie, jeśli nie odpuścisz, jeśli nie przestaniesz być podejrzliwy/-a, jeśli nie dopuścisz do siebie drugiego człowieka. Czas najwyższy się wyzwolić z kajdan samokontroli. 

Zobacz też: INFJ - najrzadszy typ osobowości. Jakie cechy go charakteryzują?

Wieloryb

Wieloryb oznacza, że czujesz się samotny/-a. Dlaczego? Uwaga! Dlatego, że zawsze musisz być numerem 1. Fikujesz się na ważnych dla siebie tematach i własnych przekonaniach. Nie chodzi o to, że jesteś samolubną osobą, po prostu masz wiele planów i marzeń, a jesteś do tego przekonany/-a, że miłość oznacza czasami stawianie czyichś potrzeb ponad własne. 

Surfer

Surfer na tym obrazie symbolizuje wolnego ducha. Jeśli jako pierwszego zauważyłeś/-aś surfera, czujesz się samotny/-a, ponieważ boisz się, że ktoś będzie cię ograniczał. Miłość dla takich ludzi może nie być wyzwalająca jak otwarte niebo, raczej postrzegają ją jako przypływ, który zmusza ich do opuszczenia żagli. 

Czytaj też:

Osoby o tych imionach tworzą najsilniejsze związki. Jesteś w tej grupie?

Znaki zodiaku, które nie wybaczą ci zdrady. Nigdy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: psychozabawa | psychotest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy